تصادف مینی بوس

جزئیات تصادف مینی بوس حامل دانش آموزان در فسا

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1398کد مطلب : 2281زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش فسا در تصادف مینی بوس حامل دانش آموزان در نزدیکی روستای هارم شهرستان فسا خبر داد.

تصادف مینی بوس دانش آموزان در جاده فسا

فارس:رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش فارس با اشاره به تصادف پراید و مینی بوس حامل دانش آموزان، گفت:3 دانش آموز در بیمارستان بستری هستند و 15 دانش آموز دیگر ترخیص شدند. 

حمیدرضا شعبانی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اظهار کرد:عصر دیروز چهارشنبه 21 فروردین ماه یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان دبستان دخترانه شهید کشاورز منطقه ششده و قره بلاغ شهرستان فسا در مسیر برگشت از اردو، در نزدیکی روستای هارم شهرستان فسا دچار سانحه تصادف شدند. 

وی با بیان اینکه یک دستگاه پراید با مینی بوس دانش آموزان برخورد کرده،گفت:در مورد علت و چگونگی حادثه باید پلیس اظهار نظر کند اما شواهد اولیه نشان می دهد انحراف به چپ خودرو پراید از مسیر خود و برخورد با مینی بوس عامل این حادثه بوده اما منتظر اظهار نظر قطعی پلیس هستیم. 

شعبانی ادامه داد:این حادثه سه فوتی داشته است که همگی سرنشینان خودروی سواری پراید بودند و هیچ دانش آموزی فوت نکرده است. 

وی تصریح کرد:بلافاصله پس از بروز این حادثه که با حضور به موقع نیروهای اورژانس و انتقال دانش آموزان مصدوم به بیمارستان ولی عصر فسا همراه شد، تیمی از ادارات آموزش و پرورش فسا و منطقه ششده و قره بلاغ در بیمارستان حاضر شدند و پیگیر وضعیت دانش آموزان مصدوم بودند. 

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد:بر اساس آخرین اطلاعات از 18 دانش آموز این حادثه 7 تن هیچ جراحتی نداشته و از بیمارستان مرخص شدند و تنها سه دانش آموز مصدوم شدند که یک از آنها از ناحیه پا و دیگری دست و یکی هم از ناحیه سر دچار شکستگی شده اند که اقدامات درمانی آنها درحال انجام است و دیگر سرنشینان مینی بوس، سالم بوده یا دچار آسیب های جزئی شده اند. 

شعبانی گفت:با توجه به اینکه حادثه تصادف روی داده است وبرخی دانش آموزان دچار جراحات سطحی شدند برای اطمینان خاطر بیشتر از سلامتی آنها تمامی مراقبت های پزشکی توسط تیم متخصص بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) فسا انجام شد که از 18 دانش آموز سرنشین مینی بوس، 15 تن از بیمارستان مرخص شدند و تنها سه تن از آنها که دچار شکستگی شدند برای طی مراحل درمان در بیمارستان بستری هستند.

انتهای پیام/م

تصادف مینی بوس حامل دانش آموزان در جاده فسا شیراز

03
این مطلب مفید بود ؟03
برچسب :
وبگردی