نمناک سرگرمیاتومبیل گرانترین و پرهزینه ترین تصادف های جهان + تصاویر
تصادف های جهان ، 10 تصادف پر هزینه
شاید برای شما هم اتفاق افتاده که با اتومبیلی تصادف کنید و تصادفات بسیاری را دیده باشید، اما این تصادفات های جهان را مشاهده کنید که از گرانترین تصادف ها می باشند.

10 نمونه از پرهزینه ترین تصادفات گرانقیمت ترین خودروها

در دنیای مدرن امروزی به جهت رشد جمعیت ، تصادفات نیز افزایش پیدا کرده اند و خریدن ماشین دیگر کار سختی نیست، چراکه قدرت خرید مردم بالا رفته است. از طرف دیگر داشتن ماشین گران قیمت یا ماشین اسپورت اشتیاق و علاقه شدیدی را میطلبد، این ماشین ها باید مورد توجه قرار بگیرند ؛ عشق و مراقبت.
اتوموبیل های کلاسیک ، ماشین های مدرن را بوجود آوردند ؛ از آنجایی که تولید این نوع ماشین ها متوقف شده اند این ماشین های ارزشمند شانس این را میدهند که بتوانیم درک بیشتری از گذشته پیدا کنیم و به همین خاطر تصادف آن ها میتواند بسیار آزرده کننده و تاسف بار باشد اینها را گفتیم تا مقدمهای باشد برای 10 مورد از گران ترین تصادفات تاریخ که با جزئیات و رتبه بندی در ادامه این بخش از نمناک را مشاهده میکنید.

EB -10 . بوگاتی110

در دهمین شماره یک مدل بوگاتی مدل 1992 که توسط یک مکانیک پس از انجام کارهای تعمیر ماشین برای رانندگی تست کرد. مکانیک ادعا میکند که یک جرقه نفتی در جاده ، کنترل ماشین را از دست داد و با قطار تصادف کرد . ارزش این ماشین 500000هزار دلار بود.
 
  بوگاتی110
تصادف پر هزینه بوگاتی مدل 1992 

C- 9.گانی زوندا 12

در شماره نه مدل پگانی زوندا است. فقط 12 نمونه از این ماشین تولید شد ، مالک ماشین فکر میکرد که تعداد ماشین ها کمی بیش از حد لازم بود، او یعی کرد تعداد این نوع ماشین را کم کند ؛ با از بین بردن ماشین خود. برای تصادفی که در هنگ کنک رخ داد 650000 هزار دلار را تخمین زده اند.
 
 گانی زوندا 12
تصادف یکی از گرانترین خودروها

SL- 8. مرسدس بنز

SL 300 GULLWING یک از نهایی ترین خودروها برای عاشقان اتومبیل های کلاسیک است ، در این مورد مالک این اتومبیل در مسابقه ای که مربوط به ماشین های قبل از سال 1965 بود شرکت کند. او پس از اینکه ماشین زیبای خود را به ارزش 750000 هزار دلار از دست داد به شدن پشیمان شد.
 
 SL 300 GULLWING
تصادف بسیار پر هزینه اتومبیل مرسدس بنز

XJ220 - 7. جگوار

در شماره هفت شما خواننده ی تصادف ملیون دلاری یک مدل از جگوار هستید .این ماشین در زمان تولید یکی از سریع ترین ماشین های تولید شده ، با سرعت بالغ بر 217 مایل در ساعت. در این عکس ، شما راننده ی ماشین را در کنارش مشاهده میکنید ککه نمیداند چه باد بکند . قسمت جالب این است که چگونه راننده توانسته ماشین را طوری هدایت بکند تا ماشین درست به وسط ماشین برخورد کند.
 
 XJ220 . جگوار
تصادف سنگین خودرو جگوار 

6- McLarenF1

در تصادف شماره شش ، یک ماشین فوق العاده است که متاسفانه توسط یک شخص فوق العاده نیز تصادف کرده ؛ مستر بین (روان آـکینسون) در سال 2005 فقط 107 نمونه از این ماشین تاکنون تولید شده است ، همچنین او یکبار دیگر نیز ماشین استون مارتین خود ، که سریع ترین ماشین جهان بود را به ارزش 1.25 میلیون دلار در هم شکست.
 
McLarenF1
تصادف بسیار بد مستربین با اتومبیل گرانقیمت

5- فراری انزو

اگر فکر میکنید که کسانی که مالک فراری هستند ممکن است بسیار از آن مراقبت کنند نیاز به تجدید نظر دارید. این راننده با خود فکر کرد که فکر خوبی است که با سرعت رانندگی کند ، منظور از سرعت ، سرعت خیلی زیاد است برای نسخه ی محدود فراری. این ماشین انزو فراری با سرعت 196 مایل در سرعت تصادف کرد و خودرو به معنی واقعی کلمه به دو قسمت تقسیم شد.
 
 فراری انزو
تصادف وحشتناک خودرو فراری انزو

Bugatti Veyron- 4

در شماره نه ، تصادف سریع ترین ماشین جهان را خواهید دید، بوگاتی ویرن . مالک این ماشین با سرعت 100 مایل بر ساعت رانندگی میکرد که این سرعت بعد از هزینه ی پول هنگفتی برای خرید این ماشین اصلا فکر جالبی نبود. بعد از هزینه ی 1.6 میلیون دلار ، با ماشین تصادف کرد.
 
 Bugatti Veyron
تصادف پر هزینه خودرو بوگاتی ویرون

3- 250 GT TDF فراری

فراری 250 نمونه از پر هزینه ترین تصادفات در این لیست ، ماشین های کلاسیک کمیاب هستند. در شماره ی 3 یک نمونه از مدل فراری است. مالک این ماشین میخواست که این زیبایی را در مسابقه نشان دهد ، و حدس بزنید چه شد؟ مستقیم در دیوار؛ ماشین به ارزش 1.65 میلیون دلاری با دیوار تصادف کرد.
 
 250 GT TDF فراری
تصادف خودرو 250 GT TDF فراری با دیوار

GT250 Spyder -2.فراری

اگر کسی این ماشین را بخرد چه میکند؟ آن را در پارکینگی کنارساحل پارک میکند تا طوفان به جای خراب کردن ، آن را نابود کند. این اتفاقی است که در مورد این شخص اتفاق افتاده است.در ماه مه سال 2008 یکی از این اتوموبیل ها در حراج با قیمت 10،894،900 دلار به فروش رسیده است.
 
GT250 Spyder.فراری
تصادف پرهزینه ماشین فراری

GTO 250- 1 فراری

 در سال 2008 این مدل فراری تبدیل به گران ترین خودروی فروخته شده در حراج شد و به قیمت 28.5 میلیون دلار به فروش رسید. صاحب این ماشین خاص ، برای نمایش دادن ماشین خود در یک رویداد تاریخی ، وقتی ماشین ها سرعتشان را کاهش دادند او با سرعت باپشت ماشینی برخورد کرد.

GTO 250 فراری

تصادف خودرو GTO 250 فراری

10 تصادف گرانقیمت و پرهزینه در دنیا

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف