تصادف هولناک اتومبیل
روز گذشته ویدیویی عجیب و هولناک که توسط دوربین داشبوردی یک اتومبیل شاسی بلند در تایلند ضبط شده بود، در صفحات مجازی به شدت دیده شد!

تصادف عجیب و هولناک در تایلند!

روزانه تعداد زیادی از انسان ها بنابر دلایل مختلفی جان خود را از دست می دهند و تعداد زیادی نیز در اقصی نقاط جهان متولد می شوند که در میان مهم ترین عوامل مرگ و میر می توان به تصادفات جاده ای اشاره نمود که آمار بسزایی را به خود اختصاص داده است و توانسته است منجر به مرگ و میر تعداد زیادی از انسان ها در طول روز شود.

با این حال دلیل چنین رخدادی وحشتناک برای اکثر ما تعریف شده است و با آن آشنا هستیم و آن هم حضور برخی رانندگانی می باشد که به هیچ وجه به قوانین رانندگی اهمیت نمی دهند و بر این باور هستند که حق رانندگی با آنها می باشد و قوانین رانندگی تنها یک نوشته ای بیش نیستند و نمی بایست به آنها توجه کرد.

از این رو این دسته از انسان ها علیرغم آسیب به خود و سایر سرنشینان اتومبیل خود، می توانند به اتومبیل های دیگر نیز آسیب برسانند و حتی منجر به مرگ آنها شوند. با این حال هر یک از ما در حین رانندگی با چنین سوانح تلخ و دردناکی روبرو شده ایم که می توانند ما را تحت آسیب های خود قرار دهند.

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و جالب از لحظه تصادف هولناک اتومبیل شاسی بلند که بصورت کاملا مجازی و قانونی در حال رانندگی بود، در رسانه های مجازی به شدت منتشر شد و توانست با حاشیه های گوناگونی روبرو شود و واکنش های مختلفی را به خود جلب نماید! همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، دو سرنشین اتومبیل شاسی بلند بصورت کاملا مجاز در حال پیمودن مسافت هستند.

اما این موضوع متعلق به ابتدای این ویدیو است و مدتی بعد از گذشت این ویدیو، بصورت ناگهان یک تریلی که به دلیل عدم رانندگی با سرعت مجاز در حال از پیچ بود، تعادل خود را از دست می دهد و بصورت کاملا در پیچ چپ می شود و اتومبیل شاسی بلند را از مسیر خارج می کند و منجر به برخورد آن با حاشیه بزرگراه می شود.

ویدیو تصادف عجیب و هولناک در تایلند!

لحظه هولناک چپ کردن تریلی در اتوبان + فیلم

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی