تصادف وحشتناک در ویلتشر
اخیرا زمانیکه دوربین داشبوردی یک اتومبیل در جاده A420 ویلتشر بریتانیا روشن بود، صحنه تصادف عجیب و غریبی را ثبت کرد که هنوز علت آن مشخص نشده است!

تصادف وحشتناک در جاده دو طرفه ویلتشر!

روزانه تعداد زیادی از انسان ها بنابر عوامل متعددی جان خود را بطرز دردناکی از دست می دهند که در میان این عوامل بیشترین آمار کشته متعلق به مرگ و میر بر اثر تصادفات جاده ای می باشد که روزانه بیشترین میزان مرگ و میر را به خود اختصاص داده است! از این رو چرا اتومبیل ها و سایر وسایل نقلیه که به کمک ما آمده اند، بیشتر به عنوان وسیله مرگ برخی از انسان ها شده اند؟!

از مهم ترین دلایل و عواملی که منجر به چنین اتفاقاتی شده اند، می توان به حضور برخی از رانندگان بی مسئول در سطح جاده ها اشاره نمود که به هیچ وجه قوانین رانندگی را رعایت نمی کنند و به همین دلیل منجر به کشته شدن انسان ها می شوند! این رانندگان به هیچ وجه قوانین رانندگی را قوانین با ارزشی نمی دانند و هر گونه که خودشان مناسب می دانند رانندگی می کنند!

با این وجود این دسته از انسان ها نه تنها جان خود را به خطر می اندازند، بلکه جان سرنشینان دیگر اتومبیل خود و سایر اتومبیل ها را نیز به خطر می اندازند و منجر به مرگ و کشته شدن تعداد زیادی از انسان ها می شوند.

برای مثال اخیرا ویدیو عجیب و وحشتناکی از تصادف غیر معمول در ویلتشر بریتانیا منتشر شد که توانست با حواشی متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا زمانیکه دوربین داشبوردی یک اتومبیل روشن بود، ابتدا همه چیز بصورت معمول بود و هیچ اتفاق خاصی رخ نداده بود که مدتی بعد از عبور از مسیر زیبا A420 واقع در ویلتشر، ناگهان یک ون  قرمز رنگ با سرعت از وسط لاین عبور می کند که با اتومبیل جلویی کمی برخورد می کند! 

اما این تنها اتفاق عجیبی نبود که رخ داد چرا که دقیقا بعد از عبور این ون قرمز رنگ، ناگهان یک اتومبیل سیتروئن شهری سیاه رنگ به شدت در حال چپ کردن بود که خوشبختانه با سایر اتومبیل ها تصادف نکرد و اتومبیل هایی که در حال عبور از این مسیر دو طرفه بودند، فورا در کنار جاده ایستادند تا به کمک این دو اتومبیل بروند!

با این وجود هنوز دلیل و علت این تصادف وحشتناک و عجیب توسط پلیس منتشر نشده است و تنها گفته شده است که هیچ یک از سرنشینان به شدت آسیب ندیده اند!

ویدیو تصادف وحشتناک در جاده دو طرفه ویلتشر!

تصادف وحشتناک در جاده دو طرفه ویلتشر! + فیلم

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی