نمناک سرگرمیدیدنی ها تصادف وحشتناک مرد جوان در چالش اینستاگرامی + فیلم
تصادف مرد جوان ، تصادف مرد جوان در چالش اینستاگرام
این روزها در اینستاگرام چالش پیاده شدن از ماشین درحال حرکت علاقه مندان زیادی دارد اما این چالش خطرناک و مرگبار در فلوریدا منجر به تصادف وحشتناک یک مرد جوان که در حال انجام این چالش بود ، شد .

تصادف مرد جوان در چالش خطرناک اینستاگرامی

یکی از چالش های امروزی اینستاگرام که شاید به شدت آنها را در صفحات مختلف مشاهده نموده اید،چالش پیاده شدن از ماشین در حال حرکت می باشد که کاربران زیادی علاقمند هستند تا با ضبط ویدئویی از خودشان در صفحات پر کاربر مشاهده و دیده شوند.

اما گاها ضبط این ویدئو ها بی دردسر نیستند و خبرساز شده اند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته یکی از شهروندان فلوریدا،برای شرکت در چالش پیاده شدن از اتومبیل در حال حرکت اینستاگرام،اتفاقی دردناک و مرگبار برایش رخ داد.

اسم این فرد جیلن نوروود است که پس از پیاده شدن از اتومبیل شروع به انجام حرکات موزون کرد که ناگهان اتومبیل ولوو با سرعتی متوسط با او برخورد می کند.

خوشبختانه در طی این اتفاق وحشتناک و مرگبار،اتفاقی برای جیلن رخ نداد و تنها تعدادی زخم بر روی ساعد و کتف سمت چپش ایجاد شد.

تصادف در چالش خطرناک اینستاگرام

تصادف مرد جوان و جریمه نقدی برای چالش اینستاگرام

جیلن نوروود در مورد این اتفاق این چنین گفت:من اتومبیل ولوو را زمانیکه از اتومبیل خارج شدم،دیدم و مراقب بودم تا با آن اصابت نکنم که متاسفانه کنترل خود را از دست دادم و این اتفاق منجر به این تصادف شد.

پس از این اتفاق دردناک در فلوریدا،هیئت ایمنی حمل و نقل کشور آمریکا نسبت به افرادی که این نوع چالش های خطرناک را انجام میدهند،هشدار داد و گفت که آنها نباید در مسیرهای خطرناک مانند بزرگراه ها این نوع چالش های مرگبار را انجام دهند.

همچنین پلیس اسپانیا نیز در مورد این چالش به کاربران صفحات مجازی هشدار جریمه نقدی را داده است.

ویدئو تصادف وحشتناک مرد جوان در چالش اینستاگرامی 

تصادف مرد جوان در چالش خطرناک اینستاگرام

تصادف وحشتناک مرد جوان در چالش اینستاگرامی + فیلم
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف