نمناک سرگرمیگوناگون تصادف وحشتناک پسر بچه با اتومبیل شاسی بلند! + فیلم
پسر بچه 5 ساله ای از استرالیا زمانیکه در خیابان خانواده اش را گم می کند، تصمیم به عبور از دو لاین یک خیابان می گیرد که ناگهان با یک اتومبیل شاسی بلند سیاه برخورد می کند!

تصادف وحشتناک پسر بچه با اتومبیل شاسی بلند!

در میان تمام عواملی که می توانند منجر به کشته شدن تعداد زیادی از انسان ها شوند، می توان عوامل متعددی را نام برد که روزانه منجر به از بین بردن جان تعداد زیادی از انسان ها می شود. با این حال تصادفات جاده ای بیشترین میزان ممکن را به خود اختصاص می دهند و روزانه جان تعداد زیادی از انسان ها می گیرند و یا ممکن است دچار برخی آسیب های جسمانی شوند که فرد را دچار آسیب های غیر قابل جبران سازد!

از این رو علت اصلی تصادفات جاده ای حضور برخی از رانندگان است که بر این باور هستند قوانین رانندگی تنها یک نوشته ای بیش نیستند و هر تصمیمی که آنها در حین رانندگی بگیرند، کاملا صحیح است و در غیر اینصورت هیچ فردی نمی تواند برای آنها تصمیم گیر نماید و این در حالی است که تمام قوانین رانندگی تنها و تنها برای رفاه و ایمنی افرادی که از اتومبیل استفاده می کنند طراحی شده است.

با این حال این قوانین همگی با دقت نوشته شده اند و هیچ کدام از این قوانین دروغین نیستند و رانندگان موظف به رعایت کردن آنها می باشند و در غیر اینصورت هم می توانند به خودشان و هم می توانند به دیگران آسیب های شدیدی را وارد سازند.

اما گاهی اوقات این می تواند حالتی برعکس پیدا کند و رانندگان تمام قوانین را رعایت نمایند و افراد عابر قوانین را رعایت نکنند و منجر به رخ دادن اتفاقات دردناکی شوند. برای مثال روز گذشته ویدیویی دردناک و عجیب در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته زمانیکه یک پسر 5 ساله در طی اقدامی تصمیم به عبور از یک خیابان شلوغ واقع در استرالیا می گیرد، از قرار معلوم عجله بسیاری داشته است و این در حالی است که هیچ یک از افراد خانواده همراه آن نبودند!

از این رو وی به تنهایی از این خیابان قصد عبور می گیرد که ابتدا در عین عجله ای که برای عبور از خیابان داشت، با سختی تمام موفق به عبور از یک جهت خیابان می شود و در آن سوی خط عابر پیاده، با عجله بیشتری مسیر را طی می کند که متاسفانه توسط یک اتومبیل سیاه رنگ شاسی بلند به شدت تصادف می کند.

بعد از برخورد شدید اتومبیل شاسی بلند با این پسر بچه 5 ساله، فورا به یک مرکز پزشکی منتقل می شود و خوشبختانه آسیب های جزئی در ناحیه دست و مچ دست دیده بود که برطرف شد که طبق گزارشات انجام شده از قرار معلوم عجله بیش از حد این پسر بچه 5 ساله، گم شدن وی بود که در نهایت خانواده اش را به کمک پلیس پیدا نمود.

ویدیو تصادف وحشتناک پسر بچه با اتومبیل شاسی بلند!

تصادف وحشتناک پسر بچه با اتومبیل شاسی بلند!

تصادف وحشتناک پسر بچه با اتومبیل شاسی بلند! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف