تصادف پراید و خاور

تصادف مرگبار پراید و خاور در دولت آباد تهران + تصاویر

تاریخ انتشار : 28 تیر 1397کد مطلب : 20455زمان مطالعه : 1 دقیقه
صبح امروز پنجشنبه یکدستگاه خودروی سواری پراید با یکدستگاه خاور در دولت آباد تهران خیابان بسیج زیر پل سیمان به شدت برخورد کرد و 3 کشته و زخمی برجای گذاشت.

3 کشته و زخمی در تصادف خودروی پراید با خاور در دولت آباد

باشگاه خبرنگاران:سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از تصادف شدید خودروی پراید با خاور در خیابان بسیج زیر پل سیمان در یافت آباد تهران خبر داد.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در تشریح جزئیات این حادثه مرگبار اظهار کرد:در ساعت 7:34 صبح امروز(پنجشنبه) یک مورد تصادف در دولت آباد، خیابان بسیج زیر پل سیمان به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که بلافاصله 2 ایستگاه از دو مسیر مختلف به محل حادثه اعزام شدند.

تصادف پراید

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در ادامه گفت:آتش نشان ها در محل مشاهده کردند که یک دستگاه خودرو سواری پراید با 3 سرنشین با یک دستگاه خاور با یکدیگر برخورد کرده اند؛ که در اثر این حادثه 3 سرنشین خودرو پراید(2 زن و یک مرد) داخل اتاقک خودرو محبوس شده بودند.

تصادف پراید

ملکی با بیان اینکه آتش نشان ها سرنشین های خودرو پراید را خارج کردند، گفت:دو زن سرنشین خودرو از نقاط مختلف بدن دچار جراحت شدید شده بودند و همچنین با تأیید عوامل اورژانس مشخص شد که راننده مرد خودرو پراید نیز در حادثه جان خود را از دست داده است.

تصادف پراید

وی بیان کرد:این عملیات در ساعت 8:20 دقیقه به پایان رسید.

 انتهای پیام/م

تصادف شدید پراید و خاور در تهران زیر پل سیمان

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
برچسب :
وبگردی