نمناک سرگرمیگوناگون لحظه تصادف وحشتناک کارگر جوان در بزرگراه + فیلم 16+
کارگر جوان 32 ساله ای به نام " Xolele Phindela " ، زمانیکه در حال حرکت در میان بزرگراه بود با تصادف وحشتناک و عجیبی روبرو شد!

لحظه تصادف وحشتناک کارگر جوان در بزرگراه

یکی از مرگبارترین اتفاقاتی که روزانه جان تعداد زیادی از انسان ها در اقصی نقاط کره زمین می گیرد، تصادفات جاده ای می باشند که تنها دلیل اصلی رخ دادن چنین اتفاقی ما انسان ها هستیم. از این رو برخی بر این باور هستند که قوانین رانندگی برای آنها تعریف نشده است و این قوانین چیزی بیش از یک نوشته ساده و کوتاه نمی باشند.

به همین دلیل آنها به هر نحوی که علاقه دارند، رانندگی می کنند و در کنار جان خودشان ممکن است جان ده ها انسان دیگر را نیز به خطر بیاندازند و منجر به خسارت جبران ناپذیری شوند. با این وجود باید تمامی قوانین رانندگی را رعایت کنیم تا جان خودمان و اطرافیانمان را از هر نوع خطری محفوظ نگه داریم.

اما باز هم افرادی هستند که این قوانین را با دانستن خطرات ناشی از عدم رعایت آن می دانند و مجددا به آنها اهمیت نمی دهند و همان گونه که مشاهده می کنید خطر آفرین می شوند.

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و دردناک از لحظه تصادف سخت و پرتاب شدن یک کارگر جوان به آسمان در طی این تصادف منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته زمانیکه تعدادی از کارگران در بزرگراه Grabouw واقع در نزدیکی شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی در حال کار کردن بودند، کارگر جوان 32 ساله ای به نام " Xolele Phindela " در حین حرکت در میان خطوط بزرگراه ناگهان در طی اتفاقی عجیب و شوکه کننده با اتومبیلی که در حال عبور بود به شدت تصادف می کند و به سمت آسمان پرتاب می شود و با صدمات شدیدی روبرو می شود.

با این وجود این ویدیو توسط الری دیمیلون و همسرش لیندون فیلمبرداری شده است که الری در مورد این ویدیو این گونه گفت:" زمانیکه این کارگر جوان به اسمان پرتاب شد من احساس کردم همزمان او یک دست یا پایش را در آسمان از دست خواهد داد! ". هنوز اطلاعات جزئی و دقیقی در مورد این اتفاق منتشر نشده است.

ویدیو لحظه تصادف وحشتناک کارگر جوان در بزرگراه ؛

لحظه تصادف وحشتناک کارگر جوان در بزرگراه + فیلم 16+

لحظه تصادف وحشتناک کارگر جوان در بزرگراه + فیلم 16+
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
الف

الف

این درگه ما درگه نومیدی نیست - صد بار اگر توبه شکستی باز آ

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف