نمناک اخبارفرهنگ و هنر سانحه تصادف برای گوهر خیراندیش و عمل جراحی
گوهر خیراندیش ، بازیگر زن ایرانی
خانم گوهر خیراندیش بازیگر مشهور سینما و تلویزیون سر صحنه فیلمبرداری فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران در دماوند دچار سانحه رانندگی شد و برای انجام عمل جراحی راهی بیمارستان شد.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1392

آیدین افخمی، دستیار بهروز افخمی در فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران ضمن تایید این مطلب به ایسنا، گفت:ایشان در صحنه تصادف کردند و سر و کتف شان زخمی شد و سپس برای انجام مداوا به درمانگاه انتقال پیدا کردند.

وی ادامه داد:در درمانگاه مداوا انجام و برای انجام آزمایشات تکمیلی به یکی از بیمارستان های تهران منتقل شدند تا آنجا که می دانم ایشان هنوز در راه هستند و به تهران نرسیده اند، به همین دلیل تاکنون چیزی از اینکه ایشان نیاز به مداوای جدی یا عمل جراحی داشته باشند به ما اعلام نشده است.

بنا بر این گزارش، گوهر خیراندیش که به همراه عوامل فیلم بهروز افخمی (آذر، شهدخت، پرویز و دیگران) برای فیلمبرداری به رینه – پلور دماوند رفته بود، سر صحنه فیلمبرداری با یک ماشین تصادف کرد و دچار سانحه شد.

خیراندیش برای فیلمبرداری یکی از صحنه ها با ماشین در حال حرکت بود که به طور اتفاقی با یکی از ماشین های محلی که ناگهان از فرعی بیرون می آید تصادف می کند.

از سوی دیگر همبازی گوهر خیراندیش در فیلم آذر، شهدخت... در گفتگو با نسیم گفت:او شب گذشته در حین راندن اتومبیل در یکی از پلان های فیلم تصادف کرده بود و دچار شکافتگی ابرو شده است. خیراندیش یکی از نقش های کلیدی کار را ایفا می کرد و تا اینجای کار هم با انرژی جلوی دوربین حاضر شده بود.

این بازیگر که تأکید کرد اسمی از او آورده نشد گفت:دیشب و به هنگام فیلمبرداری یکی از پلانهای فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» گوهر خیراندیش که به عنوان بازیگر پشت رل اتومبیل بوده و در منطقه ای حوالی پلور می راند از روبرو با اتومبیلی که متعلق به یکی از شهروندان بومی بود تصادف کرده و در اثر تصادف یکی از ابروهایشان دچار شکافتگی شد. درمانهای اولیه روی ایشان انجام شده اما برای درمان کامل ایشان به تهران فرستاده شده است.

وی افزود:این اتفاق فیلمبرداری کار را به وقفه انداخته و تقریبا تمامی عوامل کار از صمیم قلب دعا می کنند که هر چه زودتر اوضاع جسمی شان بهبود یافته و بتوانند در کار حاضر شوند.

سانحه تصادف برای گوهر خیراندیش و عمل جراحی

سانحه تصادف برای گوهر خیراندیش و عمل جراحی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 20
برگرفته از کافه سینما
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف