دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث مرگ دلخراش دختر 13 ساله در تصادف 206 با گاردیل
تصادف 206 ، تصادف
حوالی ساعت 18:30 بعدازظهر جمعه در خط شمالی اتوبان زنجان - قزوین بر اثر تصادف 206 دختر 13 ساله با پرتاب شدن در حدود 20 متر جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1395
بازدید : 4,725 نفر

تصادف 206 با گاردریل جان دختر 13 ساله را گرفت

سرهنگ علی اصغرشیرمحمدی روز شنبه گفت:این حادثه مرگبار، حوالی ساعت 18:30 بعدازظهر جمعه در خط شمالی اتوبان زنجان - قزوین و به علت خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو سواری رخ داد و با توجه به اینکه متوفی از کمربند ایمنی استفاده نکرده بود بنابراین بر اثر ضربه وارده به بیرون از خودرو پرتاب و به گام مرگ فرو رفت.
بوی اظهار کرد:شدت ضربه به حدی بوده که جسم بی جان این دختر 13 ساله در حدود 20 متری محل حادثه در لاین جنوبی این مسیر ارتباطی پیدا شد.
شیرمحمدی افزود:2 سرنشین مصدوم شده در این حادثه که زن و مرد بودند به علت جراحت و آسیب وارده به نواحی مختلف بدن، توسط عوامل اورژانس به منظور مداوا و درمان به بیمارستان امدادی شهرستان ابهر انتقال یافتند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت:حوالی ساعت 23 جمعه شب نیز یک دستگاه خودروی سواری پژو بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه در مسیر ارتباطی زنجان - میانه واژگون شد.
شیرمحمدی افزود:این حادثه نیز سه مصدوم داشت که حال یکی از مصدومان به علت شدت صدمات و جراحات وارده وخیم بود که به منظور درمان به بیمارستان آیت الله موسوی اعزام شدند.

مرگ دلخراش دختر 13 ساله در تصادف 206 با گاردیل

برگرفته از ایرنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف