نمناک اخبارحوادث مرگ دلخراش دختر 13 ساله در تصادف 206 با گاردیل
تصادف 206 ، تصادف
حوالی ساعت 18:30 بعدازظهر جمعه در خط شمالی اتوبان زنجان - قزوین بر اثر تصادف 206 دختر 13 ساله با پرتاب شدن در حدود 20 متر جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1395
بازدید : 5,664 نفر

تصادف 206 با گاردریل جان دختر 13 ساله را گرفت

سرهنگ علی اصغرشیرمحمدی روز شنبه گفت:این حادثه مرگبار، حوالی ساعت 18:30 بعدازظهر جمعه در خط شمالی اتوبان زنجان - قزوین و به علت خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو سواری رخ داد و با توجه به اینکه متوفی از کمربند ایمنی استفاده نکرده بود بنابراین بر اثر ضربه وارده به بیرون از خودرو پرتاب و به گام مرگ فرو رفت.
بوی اظهار کرد:شدت ضربه به حدی بوده که جسم بی جان این دختر 13 ساله در حدود 20 متری محل حادثه در لاین جنوبی این مسیر ارتباطی پیدا شد.
شیرمحمدی افزود:2 سرنشین مصدوم شده در این حادثه که زن و مرد بودند به علت جراحت و آسیب وارده به نواحی مختلف بدن، توسط عوامل اورژانس به منظور مداوا و درمان به بیمارستان امدادی شهرستان ابهر انتقال یافتند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت:حوالی ساعت 23 جمعه شب نیز یک دستگاه خودروی سواری پژو بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه در مسیر ارتباطی زنجان - میانه واژگون شد.
شیرمحمدی افزود:این حادثه نیز سه مصدوم داشت که حال یکی از مصدومان به علت شدت صدمات و جراحات وارده وخیم بود که به منظور درمان به بیمارستان آیت الله موسوی اعزام شدند.

مرگ دلخراش دختر 13 ساله در تصادف 206 با گاردیل

مرگ دلخراش دختر 13 ساله در تصادف 206 با گاردیل
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از ایرنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف