یک راننده طی اتفاقی بسیار عجیب و باورنکردنی اقدام به حمله با BMW به دانش آموزان می کند، ویدیویی که در ادامه مشاهده می نمایید.

لحظه دلخراش تصادف عمدی اتومبیل BMW با کودکان مدرسه ای 

این روزها شاهد شروع مجدد سال تحصیلی در سرتاسر کشورمان هستیم و اگر هر یک از ما پدر و مادری با مسئول باشیم، قطعا همراه کودکانمان خواهیم بود تا آسیبی به آنها نرسد و به مرور زمان، با اینکه کودکانمان بیشتر با محیط بیرون از خانه آشنا می شوند، مسئولیت رفت و برگشت و مراقبت را برعهده خودشان می سپاریم.
سپردن مسئولیت به آنها می تواند باعث ایجاد برخی حس و حال های متنوع اعم از بزرگ شدن را به آنها منتقل سازد و بهتر و بیشتر بتوانند از عهده مسئولیت هایی که در آینده خواهند پذیرفت برآیند. با این وجود در ابتدا باید مراقب آنها باشیم تا آسیبی نبینند. برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی تمام صفحات مجازی را در بر گرفت که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران این صفحات شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

تصادف دلخراش و عمدی BMW 

روز گذشته ویدیویی از یک صحنه تکان دهنده و دلخراشی صفحات مجازی را همانند ویروسی بزرگ در بر گرفت که در آن یک راننده اتومبیل BMW سفید رنگ به گروهی از دانش آموزان مدرسه " آلن گلن " واقع در آفریقای جنوبی حمله می کند و آنها را با ضربه سنگین به آسمان پرتاب کرد.
پس از نزدیک شدن بیش از حد اتومبیل BMW سفید رنگ، دانش آموزان شروع به فریاد زدن می نمایند که متاسفانه راننده اتومبیل BMW بطور بیشرمانه با آنها برخورد می کند و دست به فرار می گذارد.
طبق گفته رسانه های محلی راننده BMW گویی از دانش آموزان مدرسه آلن گلن عصبی شده بود چرا که این دانش آموزان به مدت طولانی مسیر را اشغال نموده بودند که در نهایت در طی اقدامی بیشرمانه از مسیر عبور می کند!.
هنوز هیچ صدمه ای گزارش نشده است و مشخصات راننده بی مسئولیت ذکر نشده است و گفته می شود که این دانش آموزان آسیب دیده در سن بین 16 الی 18 سال بودند.
همچنین سخنگوی پلیس محلی به نام " بالان موتان " اعلام کرد که تحقیقات برای شناسایی راننده اتومبیل BMW آغاز شده است.

ویدیو لحظه دلخراش تصادف عمدی اتومبیل BMW با کودکان مدرسه ای ؛

تصادف عمدی اتومبیل BMW با کودکان مدرسه ای + فیلم

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب :
نظرات
وبگردی