نمناک اخبارحوادث تصادف مرگبار کامیونت با کامیون در جاده دماوند
تصادف ، تصادف در جاده دماوند
در پی تصادف یکدستگاه کامیونت ای سوزو یخچار دار با قسمت عقب کامیون بنز در مسیر شرق به غرب جاده دماوند متاسفانه راننده جوان کامیونت جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1396

مرگ راننده جوان در تصادف کامیونت با کامیون در جاده دماوند

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت:متاسفانه حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب جاده دماوند یه فوتی به جای گذاشت.
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت:در ساعت 7:24 دقیقه صبح امروز یک مورد تصادف در مسیر شرق به غرب جاده دماوند کمی بعد از پل شرکت واحد، به سامانه 125 سازمان اتش نشانی اعلام شد.
ملکی افزود:با اعزام نیروهای 2 ایستگاه به محل حادثه، مشاهده می کنند یک دستگاه کامیونت ای سوزو یخچال دار به دلیل نامشخص به شدت با قسمت عقب کامیون بنز برخورد کرده است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد:زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند راننده جوان کامیونت داخل اتاقک ویران شده، محبوس شده بود که نیروها با ایمن سازی لازم، قطعات خودرو را برش داده و فرد را خارج و تحویل اورژانس دادند.
این مقام مسئول ادامه داد:متاسفانه بر اثر شدت جراحات وارده با تایید عوامل اورژانش مشخص شد این راننده جوان جان خود را از دست داده است.
ملکی به فانوس گفت:با ایمن سازی محل حادثه، خودروها به حاشیه امن منتقل شدند و وضعیت ترافیک نیز تحت کنترل بوده است.

تصادف مرگبار کامیونت با کامیون در جاده دماوند

تصادف مرگبار کامیونت با کامیون در جاده دماوند
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از فانوس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف