نمناک اخبارجامعه بازداشت عاملان انتشار تصاویر اراذل و اوباش در تلگرام
اراذل و اوباش ، اراذل و اوباش در تلگرام
شش پسر جوان که اقدام به انتشار تصاویر شرارت انگیز اراذل و اوباش می کردند، در گرگان شناسایی و بازداشت شدند.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395

بازداشت منتشر کنندگان عکس های اراذل و اوباش در تلگرام

رئیس پلیس استان گلستان گفت:در پی رصد فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتای استان، مشخص شد افرادی در یکی از شبکه های مجازی، اقدام به انتشار تصاویر اشرار و اراذل و اوباش مناطق مختلف استان می کنند.

سروان وحید صاحبکاران ادامه داد:با توجه به اینکه این ناهنجاری ها سبب قبح زدایی از عمل شرارت و ترویج هنجارشکنی در بین نوجوانان و جوانان می شود بلافاصله رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود:در تحقیقات تکمیلی و بررسی های تخصصی مشخص شد این افراد با راه اندازی کانالی اقدام به انتشار این اعمال و ناهنجاری ها می کنند، که پس از انجام تحقیقات پلیسی در نهایت متهمان شناسایی و با توجه به پایین بودن سن مدیران کانال مذکور، با هماهنگی دادیار پیشگیری از جرم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گرگان تعداد شش نفر از آنان به پلیس فتا احضار شدند و تحقیقات از آنان صورت پذیرفت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد:پس از اعتراف متهمان و تکمیل تحقیقات، پرونده جهت اخذ تصمیمات قضایی به دادسرا ارسال و کانال مورد نظر نیز مسدود شد.

مسئول پلیس فتای استان گلستان در ادامه تاکید کرد:خانواده ها باید مراقب فعالیت فرزندانشان در فضای مجازی باشند و بر رفتار آنها نظارت کافی داشته باشند.

وی افزود:پلیس مطابق با قانون جرائم رایانه ای و قانون مجازات اسلامی با کسانی که در فضای مجازی سبب انتشار و ترویج ناهنجاری های اجتماعی می شوند برخورد خواهد کرد.

بازداشت عاملان انتشار تصاویر اراذل و اوباش در تلگرام

بازداشت عاملان انتشار تصاویر اراذل و اوباش در تلگرام
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف