نمناک تکنولوژیاینترنت تصاویر اینستاگرام را به اشتراک نگذارید!
توئیتر ، توییت
مدیر توئیتر از کاربران محبوب و تائید شده خود درخواست کرد که از این پس تصاویر اینستاگرام را در حساب کاری خود توئیت نکرده و به اشتراک نگذارند.
بازدید : 2,819 نفر

اندر حکایات اشتراک عکس اینستاگرام

کاربرانی که عضو توئیتر میباشند از سال 2012 دیگر قادر به دیدن تصاویر که به اینستاگرام لینک داده شده نمی باشند. این اتفاق از زمانی رخ داد که اینستاگرام تصاویر کوچکی را که در تایم لاین توئیتر نمایش داده می شد را غیر فعال نمود.کاربران از آن پس برای دیدن تصاویر توئیت شده مجبور به کلیک بر لینک ظاهر شده در کنار توئیت هستند.

بعد از گذشت چند سال افراد با نفوذ تر و محبوب تر که میلیون ها دنبال کننده دارند، همچنان لینک های اینستاگرام را به اشتراک می گذارند. به نظر می رسد که شرکت توئیتر نیز از این موضوع اندکی کلافه شده است..
بر اساس گزارشی از Mashable، توئیتر روز گذشته به چندی از کاربران بسیار محبوب خود که دارای اکانت های تایید شده ای هستند یادآوری کرد که جهت استفاده کاربران از محیطی پویا تر و برای داشتن تجربه بهتری با توئیتر، بهتر است تا تصاویر را در اپلیکیشن همین برنامه در کنار نوشته هایشان پست نمایند و در صورت انجام اینکار همگان قادر خواهند بود عکس ها را در همین اپلیکیشن و بدون نیاز به رفتن به شبکه اجتماعی دیگری مشاهده نمایند.
جهت شفاف سازی لازم به ذکر است که توئیتر کاربران را در استفاده از سرویس ایستاگرام منع نکرده و صرفا به آنها می گوید برای اینکه تصاویر همراه با توئیت ها همیشه دیده شده و تاثیرگذاری نوشته نیز حفظ شود، از سرویس آپلود اپلیکیشن همین شرکت استفاده نمایید تا توئیت ها به شکلی بی روح و صرفا با یک متن برای طرفداران و دنبال کنندگانتان به نمایش در نیایند.
 
اشتراک تصاویر اینستاگرام در توئیتر
 
شرکت یاد شده طی آپدیت هایی که برای اپلیکیشن تلفن های همراه خود انجام داده، همواره سعی نموده تا عملیات آپلود عکس را آسان تر کرده و در میان این راه چندتایی فیلتر و افکت تصویری نیز به اپ خود افزوده است.
به نظر نمی رسد این یادآوری از سوی توئیتر  تاثیری در ترک عادت لینک دادن از اینستاگرام برای کاربران پر طرفدار داشته باشد، به خصوص زمانی که رشد سریع این شبکه اجتماعی را مشاهده می کنیم. زمانی که از لحاظ کاربران فعال این دو شبکه اجتماعی را مقایسه کنیم، ایسنتاگرام  برتری بیشتری دارد. اگرچه موسس توئیتر اذعان داشته  که به آمارها اهمیتی نمی دهد ولی قطعا این آمار برای بازیگران، ستارگان ورزشی، موسیقی دان ها و سایر دنبال شوندگان بزرگ اهمیت بسیاری دارد  و موجب محبوبیت بیشتر شبکه های مجازی می شود.

تصاویر اینستاگرام را به اشتراک نگذارید!

تصاویر اینستاگرام را به اشتراک نگذارید!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از دیجیاتو-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف