نمناک تکنولوژیترفندستان ترفند مرتب کردن تصاویر مورد علاقه در اینستاگرام
تصاویر اینستاگرام ، سازماندهی تصاویر اینستاگرام
تصاویر مورد علاقه اینستاگرام خود را به راحتی می توانید سازماندهی کنید، ما در این مطلب به شما برای سازماندهی عکس ها کمک میکنیم.

تصاویر اینستاگرام مورد علاقه خود را نظم بخشید

کاربران اینستاگرام در گذشته نمی توانستند عکس ها یا ویدیوهای مورد علاقه ی خود در این شبکه ی اجتماعی را برای خود گلچین کنند. اما در آپدیت های جدید این برنامه شما می توانید این عکس ها و ویدیوها را برای خود به صورت موردعلاقه نشانه گذاری کنید. این ویژگی Bookmarks نام دارد. اما این قابلیت یک نقص جزئی دارد. همه ی عکس ها بدون در نظر گرفتن دسته ها با یکدیگر مخلوط می شوند. با ترفندی که هم اکنون به شما معرفی می کنیم، می توانید این تصاویر را سازمان دهی نمایید.

 

سازماندهی عکس ها در اینستاگرام:

1. Bookmark کردن یک پست

یکی از پست های اینستاگرام را Bookmark نمایید. برای این کار می توانید آیکون آن که در تصویر نیز نشان داده شده است را لمس نمایید.

تصاویر اینستاگرام

نظم بخشیدن به تصاویر اینستاگرام

2. ایجاد یک مجموعه

پس از آن به پروفایل خود بروید و آیکون bookmark را لمس کنید و Collection را انتخاب نمایید.

Create Collection را انتخاب نمایید و یک نام برای این مجموعه خود قرار دهید.

تصاویر اینستاگرام

نظم بخشیدن به تصاویر اینستاگرام

3. انتخاب کردن از مجموعه

عکس های خود را انتخاب کنید و Save را انتخاب نمایید.

کاور این مجموعه معمولاً عکس اول می باشد ولی می توانید آن را به صورت شخصی ویرایش نمایید. برای ساختن مجموعه های بیشتر باید روی آیکون به اضافه که در بالا سمت راست قرار دارد، کلیک کنید.

تصاویر اینستاگرام

نظم بخشیدن به تصاویر اینستاگرام

4. ذخیره سازی به صورت مستقیم در مجموعه ها

برای اینکه تصاویر شما به صورت مستقیم در مجموعه مورد ذخیره شود، باید روی آیکون bookmark کلیک کنید و Save to Collection را انتخاب نمایید. پس از آن، مجموعه مورد نظر خود را مشخص کنید.

برای ویرایش کردن، در مجموعه بازشده روی آیکون سه نقطه کلیک کنید و Edit Collection را انتخاب نمایید.

تصاویر اینستاگرام

نظم بخشیدن به تصاویر اینستاگرام

از زمانی که اینستاگرام جلوی تبلیغات را گرفته است، ممکن است بسیاری از برندها و صفحه طراحان را دنبال نکنید. با این کار (ترفندستان) شما می توانید پست های مورد علاقه خود را مشاهده نمایید و با استفاده از ویژگی Bookmark می توانید این پست ها را برای خود ذخیره نمایید.

با استفاده از ترفندی که به شما آموزش داده شد، می توانید پست ها مورد علاقه ای که مشاهده می کنید را برای خود در یک مجموعه ی سامان یافته ذخیره سازی نمایید.

ترفند مرتب کردن تصاویر مورد علاقه در اینستاگرام

برگرفته از ترفندستان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف