یک عکاس حرفه ای و ماهر با گرفتن و انتشار تصاویر بسیار جالب و دیدنی از یک لاک پشت دریایی در صفحات مجازی توسط کاربران معروف شد.

تصاویر لاک پشت زیر آبی

لاک پشت ها یکی از خزندگان کره زمین هستند که 300 گونه مختلف از آنها در کره زمین وجود دارد که برخی از آنها در معرض خطر انقراض قرار دارند و به همین دلیل باید از آنها نهایت مراقبت و نگهداری انجام شود تا هیچ انقراضی در هیچ یک از گونه های لاک پشت ها را شاهد نباشیم.

با این وجود روز گذشته عکاسی ماهر و حرفه ای تصاویر جالب ودیدنی از یک لاک پشت را در صفحه مجازی منتشر نمود که با دیدن آن قطعا باعث خنداندن شما خواهد شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

تصاویر لاک پشت

تصویر لاک پشت در حال شنا

عکاس ماهری به نام "مارک فیتز" تصاویر زیر آبی زیبایی از یک لاک پشت زیبا که به نام "تری" شناخته شده است را انداخت که به شدت در صفحات مجازی دیده و مشاهده شد.

از طرفی نیز یکی از تصاویر از لاک پشت بدین گونه بود که گویی در حال قسم خوردن است و به همین دلیل این تصویر با واکنش های زیادی روبرو شد و آن به قدری بود که بعد از انتشار این پست در صفحات مجازی،با بیش از 1000 نظر از جانب کاربران صفحات مجازی روبرو شد.

تصاویر لاک پشت بزرگ

تصاویر جالب و حرفه ای از لاک پشت دریایی

آقای فیتز 36 ساله،با انتشار این تصاویر توانست موفقیت و محبوبیت زیادی را توسط کاربران متعدد کسب کند و در مورد این تصاویر شگفت انگیز این گونه گفت:"من به مدت طولانی با این لاک پشت شنا کردم تا بتوانم تصاویر جالبی را از آن بیندازم . از طرفی لاک پشت ها نیز موجوداتی هستند که وقتی با آنها شنا می کنید به سمت شما می آیند و با شما شنا می کنند.

تصاویر جالب و دیدنی لاک پشت شناور در زیر آب

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب :
نظرات
وبگردی