نمناک اخبارجامعه تصاویر مستهجن استخر پارتی و پارتی های شبانه در تهران + تصاویر
استخرپارتی ، پارتی شبانه
عکس های بسیار مبتذل از استخرپارتی و پارتی های شبانه دختر و پسرهای جوان در تهران در بخش فارسی زبان سایت آلمانی دویچه وله منتشر شده است.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1392

در مقدمه گزارشی تصویری که گویا توسط افرادی ناشناس از تهران برای دویچه وله فرستاده شده اند، اینچنین می نویسد:«زیر پوست شب های تهران چه می گذرد؟ گشت های ارشاد و نهی از منکر با جامعه جوان ایران چه کرده است؟ وقتی آزادی های فردی سلب می شوند و جوانان از ساده ترین حقوق محرومند، چه واکنش هایی از خود نشان می دهند؟»!!!

 

استخرپارتی جوانان تهرانی در سایت آلمانی

 
در ذیل یکی از عکس های منتشره توضیحات قابل توجهی بدین مضمون نوشته شده است:«به گفته افرادی که این تصاویر را برای دویچه وله فرستاده اند، در این پارتی ها مصرف مشروب و مواد مخدر از جمله "ماری جوانا" رواج دارد»!
 
 
عکس دختران جوان در پارتی شبانه تهران
 
 این گفته در حالی توسط این سایت نزدیک به نهادهای اطلاعاتی آلمان انعکاس می یابد که گویا تنظیم کننده متن این گزارش تصویری دچار فراموشی شده و نوشته های آغازین خویش که عنوان می داشت:«وقتی آزادی های فردی سلب می شوند و جوانان از ساده ترین حقوق محرومند، چه واکنش هایی از خود نشان می دهند؟» را از یاد برده است؛ چراکه از طرفی مصرف "ماری جوانا" و "ویسکی" را امری عادی و طبیعی تلقی می کند و از سوی دیگر در نبود آزادی های فردی برای جوانان ایرانی، فریاد و فغان سر می دهد!
 
در زیرنویس دیگری از این عکس ها اما "دویچه وله فارسی" به شکل مغرضانه ای سعی در القای تقدس زدایی از مقدس ترین ایام هفته شیعیان و البته مسلمین را دارد:«به گفته کاربران اکثر این پارتی ها شب های جمعه در تهران برگزار می شوند.»!
 
 
دختر و پسرهای تهرانی در پارتی شبانه
 
 
این درحالیست که "دویچه وله" در شرح چند عکس بعدتر خود به تلاش های کشورش و البته متحدانش در ترویج هنجارشکنی میان نسل جوان ایرانی اذعان و اعتراف دارد:«"تابوشکنی" چه از جانب دختران و چه از جانب پسران یکی از جنبه های اصلی این پارتی ها است.»!
 
 
دختر و پسرهای جوان در پارتی های شبانه
 
 
در پایان اما می باید به این نکته مهم اشاره داشت که انتشار چنین عکسها و گزارش هایی خود دال بر سندی محکم و مستند در راستای تلاش پیگیر و بی وقفه اپوزیسیون خارج نشین به جهت رواج "آنارشیسم اجتماعی" در توده جوانان ایرانی است.
این خود نشان از آن دارد که سرگرمی افراطی جوانان به موارد بی اهمیتی چون مشاهدات در تصاویر فوق موجب اغفال ایشان از توجه به اصل اعتلای وطن و مقابله با استعمارگران و استثمارکنندگان غربی است، که این تجاهل و بی توجهی در آتیه ای نه چندان دور می تواند آثار سوء غیر قابل جبرانی را بهمراه داشته باشد.

تصاویر مستهجن استخر پارتی و پارتی های شبانه در تهران + تصاویر

تصاویر مستهجن استخر پارتی و پارتی های شبانه در تهران + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 270
برگرفته از bibaknews.com
این مطلب مفید بود ؟ 192 78
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف