نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون واکنش ها به سوتی برنامه ماه عسل 95 + تصاویر
برنامه ماه عسل ، اشتباه در ماه عسل
گاف بزرگ برنامه ماه عسل با حضور دکتر صارمی در شبکه های اجتماعی با موج انتقادها همراه شد.
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1395

تصویر سحابی هلیکس به جای تخمک در برنامه ماه عسل

هفتمین شب از برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی و با حضور دکتر صارمی موسس بیمارستان فوق تخصصی صارم روی آنتن شبکه سه سیما رفت که بعد از پایان برنامه با موج انتقادها به اشتباه فاجعه آمیز علمی در این برنامه همراه بود. 

در برنامه چند شب قبل ماه عسل  که با اجرای  احسان علیخانی پخش می شود، از مهمان برنامه که فوق تخصص ناباروری و IVF از دانشگاه وین  اتریش دارد، دعوت می شود تا در برنامه حضور یابد. دکتر صادرمی مهمان برنامه، تصویری را نشان می دهد و مدعی می شود که آن تصویر یک تخمک است که او در زیر میکروسکوپ مشاهده کرده است. این در حالی است که این تصویر، نمایی از سحابی هلیکس (Helix Nebula) است که توسط تلسکوپ فضایی هابل در سال 2004 رصد شده است.

 برنامه ماه عسل

دکتر صارمی در برنامه ماه عسل

مهمان برنامه با اشاره به تصویر سحابی هلیکس در این برنامه زنده می گوید «این تصویر یک تخمک است که در اطراف آن سلول های محافظت کننده قرار دارد، ببینید که این تصویر شبیه به یک کهکشان است؛ وقتی این تصویر تخمک را در زیر میکروسکوپ دیدم، عظمت خلقت و پروردگار را در آن دیدم!».

 برنامه ماه عسل

تصویری از سحابی هلیکس

 

واکنش ها به سوتی برنامه ماه عسل 95 + تصاویر

واکنش ها به سوتی برنامه ماه عسل 95 + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 55
برگرفته از پایش / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 36 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف