نمناک سرگرمیگوناگون ماجرای پرنده غول پیکر در سونوگرافی زن جوان + تصاویر
تصویر عجیب سونوگرافی ، آزمایش سونوگرافی
یک خانم اسکاتلندی به نام الکساندر اسمیت در سونوگرافی خود تصویر عجیبی از یک پرنده غول پیکر را مشاهده کرد که باعث بهت و حیرت او و پزشکش شد .

تصویر عجیب سونوگرافی شبیه پرنده غول پیکر

مادران باردار ، قبل از فارغ شدن ،برای اطلاع از سلامت نوزاد در طی چند ماهه بارداری چند سری آزمایش سونوگرافی را انجام می دهند. یک خانم اسکاتلندی در سونو گرافی خود تصویر عجیبی را مشاهده کرد که باعث بهت و حیرت او شد ، در ادامه جزئیات این ماجرا را برای شما توضیح می دهیم.

تصویر عجیب سونوگرافی

کودکی با تصویر سونوگرافی عجیب

وحشت مادر از تصویر عجیب سونوگرافی جنین داخل شکمش

خانم "الکساندرا اسمیت" که یک مادر باردار 26 ساله از اسکاتلند می باشد ،برای اولین سونوگرافی خود به بیمارستان سلطنتی الکساندرا در پیزلی مراجعه می کند تا از سلامت نوزاد متولد نشده اش اطلاع یابد.
تصویر عجیب سونوگرافی

 تصویر سونوگرافی مادر باردار شبیه به پرنده غول پیکر

بعد از انجام آزمایش سونوگرافی ،تصویر ظاهر شده باعث شوکه شدن مادر و خانم پزشک شد.
عکس سونوگرافی

پرنده غول پیکر در عکس سونوگرافی

تصویر نوزاد متولد نشده ، در اسکن شبیه به یک پرنده غول پیکر ظاهر شده بود که مادر باردار پس از مشاهده این تصویر کاملا شوکه شد و به درخواست دکتر ، قرار شد تا در هفته بیستم بارداری مجددا به بیمارستان رجوع کند.

تصویر عجیب سونوگرافی که پزشک و مادر را درحیرت فرو برد

عجیب ترین تصویر سونوگرافی

سلامت نوزاد دارای تصویر عجیب سونوگرافی

در هفته بیستم مادر باردار برای اسکن به بیمارستان رفت و پس از سونوگرافی متوجه شد که حال نوزادش کاملا سالم و طبیعی می باشد که این خبر باعث خوشحال شدنش شد.
خانم الکساندار این چنین گفت:"در سونوگرافی هفته 20م بعد از اینکه از سلامت نوزاد مطلع شدم ، بسیار خوشحال شدم و این برایم خنده دار بود که چگونه در سونوگرافی اول ،پرنده غول پیکر مشاهده شد و زمانیکه تصویر را به خانه بردم و اعضای خانواده ام نتیجه سونوگرافی اول را مشاهده نمودند برایشان همانند من بسیار شوک آور بود".
 
عجیب ترین تصویر سونوگرافی

حیرت پزشک و مادر از تصویر عجیب سونوگرافی 

بعد از مشاهده نتیجه آزمایش هفته 20م حال مادر از اینکه یک نوزاد شبیه به پرنده غول پیکر ندارد برای خودش و خانواده اش یک اتفاق بسیار خوشحال کننده ایی بود.

عجیب ترین تصویر سونوگرافی شبیه پرنده غول پیکر+ عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف