تعبیر وارونه یک رویا

جدیدترین عکس های سریال تعبیر وارونه یک رویا

تاریخ انتشار : 6 تیر 1394کد مطلب : 16896تعداد نظرات : 2 نظر
جدیدترین عکسهای سریال تعبیر وارونه یک رویا به کارگردانی فریدون جیرانی و با بازی پانته آ بهرام و امیر جعفری را در ادامه ببینید.

مجموعه تعبیر وارونه یک رویا تازه ترین ساخته فریدون جیرانی است که همچنان در حال تصویر برداری میباشد و اواخر تیرماه به پایان می رسد.

تعبیر وارونه یک رویا یک سریال جاسوسی با موضوع انرژی هسته ای است که اواسط سال 93 کار تصویربرداری اش را آغاز کرد و اکنون گروه سازنده مشغول گرفتن سکانس های خیابانی شهر تهران هستند.
 
پانته آبهرام و فرهاد قائمیان
همچنین اعلام شده است که طی یک هفته آینده گروه سازنده قرار است برای ضبط سکانس پایانی این مجموعه به مرز ایروان - حوالی تبریز - بروند و کار را در همان جا به پایان برسانند.
آخرین بازیگری که به سریال فریدون جیرانی اضافه شد، ثریا قاسمی بود که به تازگی بازی اش در سریال تعبیر وارونه یک رویا تمام شد. در حال حاضر فرزین صابونی ، الهام کردا ، آزاده سدیری و نیما نادری مقابل دوربین جیرانی ایفای نقش می کنند.
 امیر جعفری و ثریا قاسمی

تعبیر وارونه یک رویا

امیر جعفری ، پانته آ بهرام ، فرهاد قائمیان ، داریوش ارجمند ، نگار عابدی ، علی صالحی و ... از بازیگران سریال تعبیر وارونه یک رویا هستند. امیر جعفری نقش اصلی سریال جیرانی یعنی مامور امنیتی ایرانی را بازی می کند و داریوش ارجمند نیز نقش یک کار شناس امنیتی و به نوعی مافوق جعفری را بر عهده دارد.
 امیر جعفری و داریوش ارجمند
این مجموعه برای پخش از شبکه اول در حال ساخت است و تهیه کنندگی آن را سید کمال طباطبایی بر عهده دارد.
فریدون جیرانی - کارگردان سریال تعبیر وارونه یک رویا - اعلام کرده است که سریالش به علت فضای جاسوسی به شکل سیاه و سفید به روی آنتن خواهد رفت.

جدیدترین عکس های سریال تعبیر وارونه یک رویا

3.530
این مطلب مفید بود ؟219
برگرفته از خبرآنلاین - / ک
نظرات2 نظر به ثبت رسیده است
بهزاد1394-06-06
کارگردانی سریال بسیارضعف داشت ازفریدون بعیدبود..حاضرم اشکالاتیوبگم که تموم دست اندرکارا ازین سریال بدشون بیاد
31
علی1394-06-08
یک سریال مزخرف به تمام معنا والا خجالت داره از فیلم نامه نویسی تا کار گردانی
31
وبگردی