نمناک اخباراقتصاد تعداد باورنکردنی دستگاه های کارت خوان در کشور
تعداد دستگاه کارت خوان ، تعداد دستگاه کارت خوان
معاون وزیر ارتباطات با اعلام رقم بالای تعداد دستگاه کارت خوان در کشور گفت : اکنون در دنیا به ازای هر 1000 نفر هفت مغازه وجود دارد اما این آمار در ایران به 30 مغازه می رسد.
تاریخ انتشار : 29 دی 1395

تعداد عجیب دستگاه کارت خوان در کشور

تعداد دستگاه کارت خوان در سطح کشور نسبت به کشورهای دیگر قابل قیاس نیست. رییس سازمان فناوری اطلاعات با بیان این که اکنون بیش از 30 میلیون دستگاه پوز بانکی در مغازه های کشور مورد استفاده قرار می گیرد، گفت:این رقم بالا به خاطر آن است که از هوشمندسازی بهره کافی گرفته نشده است و این مساله هزینه های بسیاری به کشور تحمیل می کند.

معاون وزیر ارتباطات صبح امروز در جلسه دولت الکترونیکی در حوزه انرژی با مسوولان مختلف وزارت نیرو به صحبت پرداخت و امور مربوط به حوزه دولت الکترونیکی را مورد توجه قرار داد.

در بخشی از این جلسه نصرالله جهانگرد گفت:در کشور بیش از 1.2 میلیون مغازه وجود دارد که این نرخ در مقایسه با دنیا رقم بالایی را در بر می گیرد. اکنون در دنیا به ازای هر 1000 نفر هفت مغازه وجود دارد اما این آمار در ایران به 30 مغازه می رسد.

حال در این میان شما در نظر بگیرید این تعداد واسطه تا چه اندازه هزینه ها را بالا می برد.

رییس سازمان فناوری اطلاعات در ادامه ی صحبت های خود با بیان این که اکنون بیش از 30 میلیون دستگاه پوز بانکی در مغازه های کشور مورد استفاده قرار می گیرد، ادامه داد:این رقم بالا به خاطر آن است که از هوشمندسازی بهره کافی گرفته نشده است و این مساله هزینه های بسیاری به کشور تحمیل می کند.

تعداد باورنکردنی دستگاه های کارت خوان در کشور

تعداد باورنکردنی دستگاه های کارت خوان در کشور
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از صبحانه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف