نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بهنوش بختیاری 400 هزار فالوور خود را از دست داد
بهنوش بختیاری ، آپدیت اینستاگرام
با آپدیت شدن اینستاگرام 400 هزار فالوور جعلی چهره های معروف مثل بهنوش بختیاری و فرزاد فرزین از دستشان رفت.

ریزش فالوور های جعلی چهره ها

اینستاگرام نرم افزار خود را آپدیت کرد تا برخی معایب آن برطرف شود. در همین راستا در آپدیت جدید اینستاگرام، فالوورهای جعلی و پولی شناسایی و حذف می شوند.

اینستاگرام از همان ابتدا اعلام کرده بود که خرید فالوور جعلی و پولی ممنوع است به همین دلیل از روز یکشنبه به این قانون عمل و فالوورهای جعلی را شناسایی و حذف کرد. با این قابلیت مشخص شد بسیاری از چهره هایی که ادعای داشتن فالورهای میلیونی دارند چگونه این تعداد فالوور را به دست آورده اند.
 

فالوور های بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری که رکورددار فالوور اینستاگرام شده بود دستش رو شد.
 
بهنوش بختیازی با تعداد 5 میلیون و مهناز افشار با 4 میلیون و 100 نفر، بیشترین دنبال کننده در اینستاگرام را به خود اختصاص داده بودند که بهنوش بختیاری 400 هزار فالوور خود را از دست داد.
اینستاگرام در آپدیت جدید خود این قابلیت را دارد که فالوورهای جعلی و پولی را شناسایی و اکانت آنها را حذف می کند. با این قابلیت، در تعداد فالوورهای افراد مشهور به یکباره ریزش زیادی مشاهده شد به طوری که برخی از آنها مانند بهنوش بختیاری، حسام نواب صفوی و فرزاد فرزین حدود چهارصد تا پانصد هزار فالوور خود را از دست دادند.

تصویر زیر صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری را قبل و بعد از آپدیت نشان می دهد. همانطور که می بینید با آپدیت جدید، این بازیگر که بیشترین دنبال کننده ایرانی را داراست حدود 400 هزار فالوور خود را از دست داده است.
آپدیت اینستاگرام

ریزش فالوور های بهنوش بختیاری

 

بهنوش بختیاری 400 هزار فالوور خود را از دست داد

بهنوش بختیاری 400 هزار فالوور خود را از دست داد
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 26
برگرفته از تابناک -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 25 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف