نمناک اخبارسیاست “تعداد نیروهای داعش” چقدر است؟
تعداد نیروهای داعش ، نیروهای داعش
“تعداد نیروهای داعش” و حقوق نفرات این گروه تروریستی مطلبی بود که از سوی مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا بیان شد.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1394

تعداد نیروهای داعش

سردار سرلشکر پاسدار دکتر یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح درباره تعداد تروریست های داعش و نحوه بروز آن ها در منطقه غرب آسیا اظهار داشت:آمریکا عامل ایجاد داعش در منطقه غرب آسیاست. 

نیروهای داعش
 
وی ادامه داد:تعداد اعضای داعش قریب به 100 هزار نفر است که در بین آن ها حداقل 5 هزار چچنی وجود دارد که حقوقی معادل 2 هزار دلار در ماه دریافت می کنند. 
 
لازم به ذکر است تروریست های تفکیری داعش از سال 2011 تا 2015 میلادی به صورت جدی و با سازماندهی گسترده در عراق و سوریه و پس ازآن در لیبی حضور یافتند از سال 2014 میلادی تروریست های داعش چهار استان «نینوا»، «صلاح الدین»، «الانبار» و «دیاله» را اشغال کردند و البته پس ازاین اتفاقات ارتش و نیروهای مردمی عراق با مقابله با داعش آن ها را از مناطق راهبردی عقب راندند و عملیات علیه این گروه تروریستی همچنان ادامه دارد. 
 
تروریست های تکفیری داعش با پیگیری اهداف ایالات متحده آمریکا و اسرائیل به دنبال ضربه زدن به زیرساخت ها و منافع راهبردی کشورهای اسلامی هستند.

تعداد نیروهای داعش ، تعداد نفرات و حقوق نیروهای داعش

“تعداد نیروهای داعش” چقدر است؟
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 38
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 30 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف