نمناک اخبارجامعه تعرض به دختر جوان توسط بادیگاردش در توالت رستوران
تعرض به دختر ، آزار جنسی زن توسط پلیس
فاش شدن راز تعرض به دختر جوان از سوی مامور محافظش پرده از رفتارهای بی شرمانه این افسر پلیس در طول این مدت برداشت.
تاریخ انتشار : 6 دی 1395

تعرض به دختر جوان توسط بادیگاردش در دستشویی رستوران مک دونالد

 دختر جوانی که مورد تعرض جنسی قرار گرفته بود از سوی افسر پلیس که وظیفه حفاظت از وی را برعهده داشت در توالت رستوران مک دونالد مورد تجاوز قرار گرفت.

 

 

تعرض به دختر

تعرض افسر پلیس به دختر در دستشویی رستوران

برخی رفتارها منجر به سلب اعتماد مردم از پلیس Police می شود مانند همین نمونه که دختر جوانی که قربانی تجاوز Rape بود از سوی افسر محافظش بارها مورد تجاوز قرار گرفته است. افسر پلیسی که قربانی تجاوز جنسی را در حال محافظت از وی در توالت مک دونالد مورد تعرض جنسی قرار داده بود به 22 ماه زندان Prison محکوم شد. "شارلوت پیترز" 33 ساله افسر واحد جرائم جنسی و کودک آزاری به اتهام برقراری رابطه غیراخلاقی با زن جوان روانه زندان شد.

قربانی که تنها با نام "VV" معرفی شده از رفتار پیترز - بادیگاردش - خسته شده بود، بنابراین با این اعتراف خواست به این رابطه خاتمه دهد. این افسر پلیس برای تقلیل آسیب های روحی این دختر که نشت از تجاوز به وی داشت مسئول محافظت از وی شده بود، اما خود این شخص نیز بارها با قربانی رابطه جنسی داشته و به رغم اینکه این دختر را به خود علاقه مند کرده بود حاضر به جدایی از دوست دختر خود نبوده است

 

 

تعرض به دختر جوان توسط بادیگاردش در توالت رستوران

تعرض به دختر جوان توسط بادیگاردش در توالت رستوران
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 43
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف