نمناک اخبارحوادث تعرض جنسی مامور پلیس به دختر تبهکار
تجاوز جنسی ، تعرض جنسی
یکی از افسران پلیس پس از بازداشت و دستبند زدن دختر تبهکار وی را مورد تعرض جنسی قرار داد.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1393

به نقل از اسوشیتدپرس، در پی شکایت زن جوان به دلیل تعرض جنسی از جانب افسر پلیس کانادا در تورنتو افسر پلیس از مقام خود برکنار و خلع سلاح شد.
بنابر این گزارش قربانی بی نام 17ساله سپتامبر سال 2011 به اتهام اختلاس چهار صد هزار دلاری از یک شرکت خصوصی توسط افسر پلیس بازداشت شد و پس از دستبند زدن وی را قبل از سوار کردن درون خودروی پلیس مورد تعرض جنسی بی شرمانه قرار داد.
دانیل گالانت افسر سابق پلیس کانادا پس از شکایت قربانی بی نام بازداشت شد و پس از تحقیقات اولیه توسط پلیس امنیت کانادا سوءمصرف مشروبات الکلی این افسر ثابت و عمل بی شرمانه اش را موجب شد.
گالانت افسر تازه کار که نه تنها یک ماه از خدمتش در نیروی پلیس کانادا می گذشت در حال حاضر چهار پرونده تعرض جنسی دیگر را در برابر قاضی دارد که اکنون به اتهام مجرم جنسی محاکمه خواهد شد.
قربانی بی نام که اکنون 21سال دارد به اتهام اختلاس به 39 ماه زندان محکوم شد و افسر پلیس متجاوز به اتهام تجاوز به عنف و بی اعتبار کردن هویت پلیس در لباس پلیس به صورت جداگانه مجازات خواهد شد.

تعرض جنسی مامور پلیس به دختر تبهکار

تعرض جنسی مامور پلیس به دختر تبهکار
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 37
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 28 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف