نمناک اخبارورزشی تعریف جالب مربی تیم ملی والیبال آمریکا از مردم ایران
تیم ملی والیبال ، تیم ملی والبیال ایران
مربی تیم ملی والیبال آمریکا که دو شکست پیاپی و قابل توجهی را از تیم ایران در ورزشگاه آزادی دریافت کرده بود پس از بازگشت به آمرکا با انتشار پیامی صحبت های جالبی را با هموطنانش در مورد مردم ایران کردو

جان اسپروو ، سرمربی والیبال آمریکا پس از بازگشت به کشور خود در پیامی به تمجید از مهمان نوازی مردم ایران پرداخت.

نخستین برداشت من از ایران این است که همه به شکل شگفت انگیزی مهمان نواز هستند. همه با ما خیلی خوب بودند و تلاش مفرطی داشتند که مطمئن شوند ما تجربه خوبی در این سفر داشته باشیم.
من فکر می کنم که ما خیلی از این سفر لذت بردیم. این موقعیت رو داشتیم که در شهر گشتی بزنیم، به برج میلاد رفتیم و اندکی در مورد تهران آموختیم و فکر می کنم این برایمان خیلی خوب بود و غذای خوبی هم در کوهپایه تهران خوردیم.
 
مربی تیم والیبال آمریکا
 
مربی تیم ملی والیبال آمریکا همچنین گفت:ما دوست داشتیم این کارها را انجام دهیم زیرا همه می دانیم که چهره ای که رسانه ها از روابط ایران و آمریکا ترسیم کرده اند چندان دقیق نیست. احتمالا برای هر دو طرف همینطور است.
 
چیزی که من می دانم و آنچه از وقت گذراندن با تیمهای ایران و آمریکا، پارسال و امسال آموخته ام این است که روابط بین ملت ایران و آمریکا به هیچ وجه بازتابی از روابط بین دولتهایشان نیست و مردم ایران مردمی عالی هستند که با ما با مهربانی رفتار کردند و فکر می کنم که ما هم همین رفتار را نشان دادیم چون آمریکا هم کشوری عالی با مردمی عالی است.
 
بله اینجا جای بسیار خوبی است و پیامی که ما به خانه می بریم این است :سفر بی نظیری بود و بسیار مشتاقیم که دوباره به اینجا بیاییم و فکر می کنم درک بهتری از آنچه داخل و خارج ورزشگاه می گذرد پیدا کرده ایم.

تعریف جالب مربی تیم ملی والیبال آمریکا از مردم ایران

برگرفته از 90-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 767 26
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف