نمناک ورزشفوتبال واکنش علیرضا جهانبخش به صحبت های سلطان
علیرضا جهانبخش ، علی پروین
علیرضا جهانبخش وینگر راست تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش صحبت های علی پروین می گویند تعریف پروین از او باعث افتخار است.
بازدید : 1,129 نفر

واکنش علیرضا جهانبخش به حرف های علی پروین

علیرضا جهانبخش بازیکن فوتبال اهل ایران که هم اکنون در تیم فوتبال ای زد آلکمار و تیم ملی فوتبال ایران در پست مهاجم و هافبک راست بازی می کند.

اخیرا علی پروین در مصاحبه ای اعلام کرد جهانبخش، طارمی و سردار آزمون در حال حاضر بهترین مهره های هجومی فوتبال ایران هستند. جهانبخش در واکنش به حرف های علی پروین می گوید:«این افتخار است که یکی مثل آقای پروین از من تعریف کند. خب علی آقا نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. ایشان از افتخارات ملی و باشگاه بزرگ پرسپولیس هستند.
 
علیرضا جهانبخش

تعریف علی پروین از جهانبخش

 نکته جالبی که من درباره آقای پروین فهمیده ام این است که هیچوقت درباره بازیکنان قدیمی و بازیکنان جدید ایران منفی صحبت نمی کند. ایشان همیشه مثبت حرف می زند و واقعا این نکته برای من خیلی جالب است. توجه کرده ام، حتی در برهه ای که دوست داشتند ایشان را وارد حاشیه کنند، چنین کاری نکردند. این حرف ها را به این دلیل نمی زنم که از من تعریف کرده اند. دارم واقعیت را درباره ایشان می گویم. این دید مثبت شان واقعا نکته مهمی است. نشان می دهد که ایشان یک آدم بزرگ هستند. تشکر می کنم که از من تعریف کردند و امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشند.»

واکنش علیرضا جهانبخش به صحبت های سلطان

واکنش علیرضا جهانبخش به صحبت های سلطان
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف