نمناک اخبارسیاست چرا تعطیلات عید فطر در عربستان 2 برابر شد؟
تعطیلات عید فطر ، تعطیلات عید فطر در عربستان
تعطیلات عید فطر برای همه کارکنان دستگاه های دولتی عربستان از 7 روز به 15 روز افزایش یافت،در ادامه واکنش کاربران را نسبت به این خبر بخوانید.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1396

افزایش تعطیلات عید فطر در عربستان

پادشاه عربستان سعودی تعطیلات عید فطر برای همه کارکنان دستگاه های دولتی این کشور را از 7 روز به 15 روز افزایش داد، با تصمیم سلمان بن عبد العزیز پادشاه عربستان که روز چهارشنبه صادر شد ، مدت تعطیلات کارکنان بخش های دولتی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد و با این دستور تعطیلات کارکنان دولت به جای 7 شوال ، 15 شوال پایان می یابد.

خبرگزاری رسمی عربستان اعلام کرد سلمان بن عبد العزیز پادشاه عربستان مجوز افزایش تعطیلات عید فطر همه کارکنان بخش دولتی را از 7 روز به 15 روز صادر کرد.

پس از انتشار این خبر کاربران واکنش های مختلفی نسبت به آن داشتند بسیاری از کاربران با تعطیلات یک هفته ای در عربستان شوخی کردند اما در شبکه اجتماعی توئیتر کاربری با باز نشر این خبر به نکته جالبی اشاره کرده است.

این کاربر نوشته است:سعودی ها هرگاه بخواهند برچیزی سرپوش بگذارند تعطیلات پیش بینی نشده اعلام میکنند، قبلا هم در فاجعه منا درست درروزهای مفقودی هزاران حاجی، شاه این کشور تعطیلات عیدقربان را یک هفته افزایش داد.

تعطیلات عید فطر

تعطیلات عید فطر

چرا تعطیلات عید فطر در عربستان 2 برابر شد؟

برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف