نمناک اخبارجامعه تعطیلی خط 5 مترو تهران در روز جمعه 13 اسفند
خط 5 مترو ، خط 5 مترو تهران
قائم مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران در خصوص تغییراتی که قرار است در خط 5 مترو تهران اعمال شود توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1395

خط 5 مترو تهران جمعه تعطیل است

 
قائم مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت:به دلیل انجام عملیات بهسازی، سرویس دهی به مسافران در خط 5 مترو تهران در روزهای چهارشنبه تا جمعه هفته جاری دستخوش تغییراتی می شود.
 خط پنج مترو تهران از ایستگاه صادقیه تهران آغاز و تا گلشهر کرج امتداد دارد.
 
مترو
 
علی عبدالله پور روز چهارشنبه افزود:پروژه بهسازی خط 5 مترو تهران که از دی ماه آغاز شده شامل عملیات های گسترده ای است که در حد امکان شب ها و ساعاتی که پذیرش مسافر صورت نمی گیرد انجام می شود.
 
وی با بیان اینکه گاهی به دلیل وسعت یک عملیات عمرانی مجبور می شویم تا فعالیت این خط را ساعاتی متوقف کنیم خاطرنشان کرد:.
 
بر همین اساس امروز (چهارشنبه) زمان مسافرگیری در خط 5 در ساعات پایانی شب کاهش می یابد و حرکت آخرین قطارهای این خط از مبدا صادقیه به سمت گلشهر ساعت 22 خواهد بود و ساعت 21 و 20 دقیقه آخرین مسافرگیری در قطارهای این خط از مبدا گلشهر صورت می گیرد.
قائم مقام مدیرعامل مترو
 
 
قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه یادآور شد:روز پنج شنبه 12 اسفند نیز سرویس دهی خط تهران- کرج با تاخیر و از ساعت 8 صبح آغاز می شود و مسافران می توانند از این ساعت به بعد طبق برنامه عادی از خط 5 مترو استفاده کنند.
به گفته عبدالله پور روز جمعه به دلیل ادامه فعالیت بهسازی، خط 5مترو تهران در کل روز پذیرش مسافر ندارد.

تعطیلی خط 5 مترو تهران در روز جمعه 13 اسفند

تعطیلی خط 5 مترو تهران در روز جمعه 13 اسفند
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از خبرونه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف