نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون تعطیلی شبکه فارسی وان برای همیشه
شبکه فارسی وان ، چندشنبه با سینا
سینا ولی الله مجری برنامه چند شنبه با سینا خبر از تعطیلی شبکه فارسی وان داد , شبکه فارسی وان به خاطر مشکلات مالی برای همیشه تعطیل شد.
تاریخ انتشار : 5 دی 1395
بازدید : 13,451 نفر

علت تعطیلی شبکه فارسی وان

سینا ولی الله مدیر اجرایی شبکه فارسی 1 و مجری برنامه چندشنبه با سینا است که خبر از پخش آخرین قسمت برنامه اش داد.

برنامه جمعه شب « چند شنبه با سینا» که با اجرای سینا ولی الله روی آنتن شبکه فارسی وان می رود، اعلام کرد هفته آینده آخرین قسمت این برنامه پخش می شود؛ چرا که شبکه فارسی وان برای همیشه تعطیل می شود. ولی الله که از مجریان سابق صداوسیما و از مدیران ارشد شبکه فارسی وان است توضیحات بیشتر پیرامون تعطیلی شبکه فارسی وان را به هفته آینده موکول کرد.

شبکه فارسی وان

سینا ولی الله مجری شبکه فارسی وان

گفته می شود مشکلات مالی یکی از عوامل اصلی تعطیلی این شبکه ماهواره ای است.

فارسی وان یک شبکهٔ تلویزیونی فارسی زبان است که دفترهای آن در استودیو سیتیِ دوبی قرار دارند و روی ماهواره یاه ست برنامه های پخش می کند. این شبکه از مرداد 1388 اقدام به پخش سریال های خارجی با دوبلهٔ فارسی کرده است. مدیر ارشد اجرایی (ریاست) شبکه، سعد محسنی است و سینا ولی الله به عنوان مدیریت این شبکه با گروه موبی همکاری می کند. کار دوبلهٔ سریال های فارسی وان توسط کمپانی های ثالث در مراکز مختلف منطقه انجام می شود.

فارسی 1 سرمایه گذاری مشترک گروه موبی و کمپانی نیوز کورپوریشن است. گروه موبی در سال 2002 توسط سعد محسنی، استرالیایی افغان تبار و خواهر و دو برادرش تأسیس شد. در اوایل تاسیس این شبکه سعد محسنی صاحب شبکه به ایران آمد تا بتواند با مذاکره با مسئولان ارشد صداوسیما همکاری مشترکی با تلویزیون ایران انجام دهد که این مذاکرات به نتیجه نرسید.»

تعطیلی شبکه فارسی وان برای همیشه

تعطیلی شبکه فارسی وان برای همیشه
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 46
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 29 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف