نمناک اخبارجامعه وضعیت تعطیلی مدارس قبل از عید 98
تعطیلی مدارس ، تعطیلی مدارس تهران
وزیر آموزش و پرورش وضعیت تعطیلی مدارس پیش از عید نوروز 1398 را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1397

تعطیلی مدارس قبل از عید نوروز سال 98

تسنیم:وزیر آموزش و پرورش از فعالیت درسی مدارس تا آخرین روز کاری اسفندماه خبر داد و گفت:والدین برنامه های سفر خود را به گونه ای تنظیم کنند تا لطمه ای به فعالیت تحصیلی دانش آموزان وارد نشود.

سید محمد بطحایی صبح امروز در جمع خبرنگاران از افزایش اعتبارات وزارت آموزش و پرورش در لایحه بودجه سال آینده خبر داد و اظهار داشت:در لایحه بودجه سال آینده اعتبارات عمرانی این وزارتخانه نسبت به امسال افزایش سه برابری دارد. 

وی با بیان اینکه بودجه کل کشور به زودی نهایی می شود افزود:با نگاه ویژه دولت و مجلس و تصویب لایحه بودجه، اعتبارات سال آینده عمرانی وزارت آموزش و پرورش نسبت به امسال، سه برابر افزایش می یابد. 

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه با اختصاص این اعتبارات، کمبود تجهیزاتی مدارس برطرف می شود تصریح کرد:بخشی از اعتبارات عمرانی سال آینده برای تامین وسایل گرمایشی و سرمایشی پیشرفته و نوین در مدارس هزینه می شود. 

بطحایی از تامین وسایل خنک کننده در مناطق گرمسیری خبر داد و تصریح کرد:در سال های گذشته کار های خوبی در تامین وسائل سرمایشی مناطق گرمیسری صورت گرفته، اما با آنچه باید باشد فاصله داریم. 

وی از فعالیت درسی مدارس تا آخرین روز کاری اسفندماه خبر داد و خاطر نشان کرد:همه فعالیت های آموزشی و پرورشی باید تا آخرین روز کاری سال استمرار داشته باشد که در این راستا والدین باید برنامه های سفر خود را به گونه ای تنظیم کنند تا لطمه ای به فعالیت تحصیلی دانش آموزان وارد نشود. 

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به سازمان دهی معلمان برای سال تحصیلی آینده افزود:برای بررسی کمبود نیروهای فرهنگی ادارات و مناطق مختلف آموزش و پرورش استان ها چند روز آینده در گردهمایی مدیران کل آموزش و پرورش برگزار و راهکارهای لازم ارائه می شود. 

بطحایی با قدردانی از همکاری خیران و نیکوکاران در رسیدگی به مشکلات مدارس بیان کرد:نیکوکاران و خیران در حل مشکلات مدارس نقش مهمی دارند که تامین نیاز های مدارس از جمله وسایل خنک کننده و گرم کننده باید مورد توجه آنان قرار بگیرد.

انتهای پیام/م

مدارس تا چندم اسفند 97 باز هستند؟ / وضعیت تعطیلی مدارس قبل عید 98

وضعیت تعطیلی مدارس قبل از عید 98
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 3 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف