دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه مدارس ابتدایی تهران فردا چهارشنبه 26 آبان تعطیل شد
مدارس تهران ، تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه
مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک استان تهران به استثنای فیروزکوه، پردیس و دماوند فردا چهارشنبه هم برای سومین روز پی در پی تعطیل هستند.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395
بازدید : 2,226 نفر

تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه 26 آبان 95

محمد رستگاری درباره تمهیدات اندیشیده شده از سوی کمیته کاهش آلودگی هوای تهران برای روز چهارشنبه گفت:با توجه به استمرار آلودگی هوا و افزایش آن در 24 ساعت آینده، کمیته کاهش آلودگی هوا مصوب کرد تا مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک استان تهران به استثنای فیروزکوه، پردیس و دماوند برای سومین روز پی در پی تعطیل شوند.

وی ادامه داد:تمامی تمهیدات اندیشیده شده از سوی کمیته کاهش آلودگی هوا برای سلامتی شهروندان در نظر گرفته شده و امیدواریم شاهد روند کاهش آلودگی هوا باشیم.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران تصریح کرد:سایر مصوبات کمیته که در روزهای گذشته تایید شده نیز در 24 ساعت آینده اعمال خواهد شد.

تعطیلی مدارس ابتدایی مناطق 19گانه تهران، لغو ورزش همگانی در پارکها و مجموعه های ورزشی شهر تهران، نظارت بر عدم به کارگیری اتوبوسهای دودزا، جلوگیری از روشن بودن اتوبوسهای متوقف در ترمینالها و جایگاههای اتوبوسرانی و ترمینالهای شهری و نظارت بر توقف جلوگیری از فعالیتهای عمرانی شهر تهران مؤثر بر تولید و افزایش آلودگی هوا از سوی شهرداری تهران بخشی از مصوبات کمیته کاهش آلودگی هوا بوده است.

 

مدارس ابتدایی تهران فردا چهارشنبه 26 آبان تعطیل شد

برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف