دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه مدارس ابتدایی تهران فردا چهارشنبه 26 آبان تعطیل شد
مدارس تهران ، تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه
مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک استان تهران به استثنای فیروزکوه، پردیس و دماوند فردا چهارشنبه هم برای سومین روز پی در پی تعطیل هستند.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395
بازدید : 2,383 نفر

تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه 26 آبان 95

محمد رستگاری درباره تمهیدات اندیشیده شده از سوی کمیته کاهش آلودگی هوای تهران برای روز چهارشنبه گفت:با توجه به استمرار آلودگی هوا و افزایش آن در 24 ساعت آینده، کمیته کاهش آلودگی هوا مصوب کرد تا مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک استان تهران به استثنای فیروزکوه، پردیس و دماوند برای سومین روز پی در پی تعطیل شوند.

وی ادامه داد:تمامی تمهیدات اندیشیده شده از سوی کمیته کاهش آلودگی هوا برای سلامتی شهروندان در نظر گرفته شده و امیدواریم شاهد روند کاهش آلودگی هوا باشیم.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران تصریح کرد:سایر مصوبات کمیته که در روزهای گذشته تایید شده نیز در 24 ساعت آینده اعمال خواهد شد.

تعطیلی مدارس ابتدایی مناطق 19گانه تهران، لغو ورزش همگانی در پارکها و مجموعه های ورزشی شهر تهران، نظارت بر عدم به کارگیری اتوبوسهای دودزا، جلوگیری از روشن بودن اتوبوسهای متوقف در ترمینالها و جایگاههای اتوبوسرانی و ترمینالهای شهری و نظارت بر توقف جلوگیری از فعالیتهای عمرانی شهر تهران مؤثر بر تولید و افزایش آلودگی هوا از سوی شهرداری تهران بخشی از مصوبات کمیته کاهش آلودگی هوا بوده است.

 

مدارس ابتدایی تهران فردا چهارشنبه 26 آبان تعطیل شد

مدارس ابتدایی تهران فردا چهارشنبه 26 آبان تعطیل شد
2.97
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف