نمناک اخبارجامعه آیا تعطیلی مدارس تهران تا آخر هفته ادامه دارد؟
تعطیلی مدارس ، آلودگی هوا
با تشدید آلودگی هوای تهران بار دیگر مدارس شهر تهران و برخی از شهرستان های این استان تعطیل شد, آیا تا آخر هفته باز هم تعطیلات داریم؟
تاریخ انتشار : 4 دی 1395

وضعیت تعطیلی مدارس تهران

مسعود ثقفی رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت:با ایجاد آلودگی هوا مدارس ابتدایی، پیش دبستان و مهد کودک در برخی از مناطق کشور امروز شنبه تعطیل است. 

آلودگی هوا

وی افزود:امتحانات دی ماه مربوط به دانش آموزان ابتدایی نمی شود به همین دلیل این تعطیلات لطمه ای به امتحانات این دوره ،وارد نمی کند.

 ثقفی در ادامه گفت:پیش بینی می شود از فردا به دلیل کاهش آلودگی هوا تا اواخر هفته تعطیلاتی در مدارس نداشته باشیم.


آیا مدارس تهران روز یکشنبه 5 دی تعطیل است؟

محمد رستگاری در مورد آخرین وضعیت کیفیت هوای تهران گفت:در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 میزان غلظت آلاینده ها فراتر از حد مجاز و بر روی عدد 154 قرار داشت که نشان دهنده شرایط ناسالم برای تمام گروه های سنی است. 

وی ادامه داد:پیش بینی می شود از حجم میزان غلظت آلاینده ها تا فردا کاسته شود اما همچنان کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس خواهد بود. 

رستگاری در مورد احتمال تعطیلی دوباره مهدهای کودک و مدارس گفت:فردا تعطیلی نخواهیم داشت و تمام مدارس در تمام مقاطع تحصیلی باز خواهد بود.

آیا تعطیلی مدارس تهران تا آخر هفته ادامه دارد؟

آیا تعطیلی مدارس تهران تا آخر هفته ادامه دارد؟
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از پارس نیوز، فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف