نمناک اخبارجامعه تعطیلی مدارس روز شنبه 1 اردیبهشت 97 صحت دارد؟
تعطیلی مدارس ، تعطیلی مدارس فردا شنبه
شایعه ای در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی مدارس فردا شنبه 1 اردیبهشت ماه 1397 منتشر شده است که یک منبع آگاه در مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در مورد آن توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1397

تعطیلی مدارس تهران

هیچ طرحی برای تعطیلی روز چهارم شعبان در مجلس مطرح و مصوب نشده است. اگر طرحی به تصویب برسد تمامی ادارات هم تعطیل هستند و به تبع آن مدارس هم تعطیل خواهند بود.

یک منبع آگاه گفت:فردا مدارس باز است و طرح موضوع تعطیلی مدارس شایعه خنده داری است. 

یک منبع آگاه در مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در مورد اخبار پخش شده مبنی بر تعطیلی روز شنبه مدارس گفت:یک کانال جعلی با نام آموزش و پرورش در فضای مجازی اقدام به انتشار خبر تعطیلی مدارس در روز شنبه به مناسبت چهارم شعبان کرده است که این موضوع صحت ندارد. 

وی ادامه داد:هیچ طرحی برای تعطیلی روز چهارم شعبان در مجلس مطرح و مصوب نشده است. اگر طرحی به تصویب برسد تمامی ادارات هم تعطیل هستند و به تبع آن مدارس هم تعطیل خواهند بود. 

این منبع آگاه از مردم خواست به شایعات اینگونه کانال های جعلی دقت نکرده و اخبار دروغ را بیشتر منتشر نکنند و افزود:کانال های رسمی آموزش و پرورش در پیام رسان ها مشخص است و اگر قرار به انتشار خبر یا اطلاعیه ای باشد از طریق همین کانال های رسمی منتشر می شود.

 

شایعه تعطیلی مدارس فردا شنبه 1 اردیبهشت 97 واقعیت دارد؟

تعطیلی مدارس روز شنبه 1 اردیبهشت 97 صحت دارد؟
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف