نمناک اخبارجامعه آیا مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97 تعطیل هستند؟
تعطیلی مدارس ، تعطیلی مدارس استان تهران
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در خصوص وضعیت تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97 توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1397

مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97 تعطیل هستند؟

فارس: قائم مقام وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه مدارس کشور فردا دایر است، گفت:در مناطقی که با بارش برف و یخبندان مواجه هستند، مدیران آموزش و پرورش درباره وضعیت مدارس تصمیم گیری می کنند.

امیرعلی نعمت الهی قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش درباره وضعیت دایر یا تعطیل بودن مدارس در روز آینده اظهار کرد:مدارس کشور فردا دایر است و آموزش و پرورش تصمیمی بر تعطیلی ندارد. 
وی در خصوص وضعیت مدارسی که با بارش شدید برف و یخبندان در منطقه مواجه هستند، گفت:در رابطه با بحث نزولات آسمانی و سردی هوا تعطیلی مدارس تابع تصمیم گیری مسؤولان محلی و منطقه ای و مدیران آموزش و پرورش در سراسر کشور است و به صورت کلی ما در ستاد نمی توانیم اظهارنظر کنیم. 
نعمت الهی اضافه کرد:در صورتی که در منطقه ای به دلیل بارش برف و یخبندان مدارس تعطیل شوند از طریق سایت های آموزش و پرورش در سراسر کشور، خبرگزاری ها رسمی، سایت آموزش و پرورش کشور و سینا تی وی اطلاع رسانی خواهد شد.
انتهای پیام/م

تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن 97 صحت دارد؟

این مطلب مفید بود ؟ 41 260
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف