نمناک اخبارورزشی تعقیب و گریز پلیس با بازیکن مشهور فوتبال در تهران!
بازیکن مشهور ، بازیکن لیگ برتر
بی توجهی بازیکن مشهور یکی از تیم های تهران به دستور پلیس راهنمایی رانندگی برایش دردسرساز شد و پس از تعقیب و گریز بالاخره متوفق شد.
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1394
بازدید : 6,336 نفر

بازیکن مشهور یکی از تیم های مطرح پایتخت به همراه یکی از دوستان صمیمی اش در اتوبان های تهران مشغول ویراژ دادن و لایی کشیدن بود و احتمالا با این اندیشه که شهر را برای لایی ایشان قرق کرده اند با سرعت رانندگی می کرد، که با اخطار پلیس روبه رو می شود.این ستاره مشهور فوتبال با این تصور که به خاطر شیرین کاری های یک سال اخیرش شهره آفاق شده بی توجه به اخطار پلیس همچنان با سرعت به کار خودش مشغول بوده که بالاخره مأموران نیروی انتظامی موفق می شوند سد راه این بازیکن شده و او را از اتومبیل پیاده کنند!

 
تیتر روزنامه نود
 
گویا پرتاب کردن یک شیء نامعلوم قبل از توقف اتومبیل هم مزید بر علت شده که مأموران نیروی انتظامی بر بازیکن معروف سخت بگیرند و بر آن شوند تا تحت هر شرایطی او اعمال قانون شود.
 
آقای بازیکن، ابتدا زیر بار هیچ یک از تخلفات مورد اشاره پلیس نمی رفت و به طور مرتب با یادآوری سابقه فوتبالی اش از مأموران می خواهد این مسئله را نادیده بگیرند.
 
در ادامه هم این بار با لحن ملتمسانه خطاب به افسر نیروی انتظامی گفته:«آقا به خدا این روزها همین جوری هم هزار تا مشکل برام درست می شود و کافیست شما هم به خاطر این تخلفات من را دستگیر کنید تا آینده فوتبالم تباه شود...!»
 
مطمئن باشید این اتفاق نه برای بار اول رخ داده و نه قرار است آخرین بار باشد اما متأسفیم که یک ورزشکار مطرح که الگوی بسیاری از نوجوانان این مرز و بوم شده اینگونه رفتار می کند و باعث می شود عوام در خصوص اکثر فوتبالیست ها قضاوت مثبتی نداشته باشند و تا نام خیلی ها را می شنوند ناخودآگاه به یاد مشکلات اخلاقی و رفتاری این افراد بیفتند.

تعقیب و گریز پلیس با بازیکن مشهور فوتبال در تهران!

تعقیب و گریز پلیس با بازیکن مشهور فوتبال در تهران!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 52
برگرفته از نود-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 42 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف