نمناک ورزشفوتبال تعلیق محرومیت مهدی رحمتی با پرداخت جریمه
مهدی رحمتی ، تعلیق محرومیت مهدی رحمتی
خبر از بخشیده شدن محرومیت مهدی رحمتی دروازه بان استقلال به گوش میرسید اما بعد از پرداخت ده میلیون جریمه به حال تعلیق درآمد.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1395

تعلیق محرومیت یک جلسه ای مهدی رحمتی

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دلایل تعلیق محرومیت دروازه بان استقلال را اعلام کرد. اسماعیل حسن زاده درباره تعلیق محرومیت مهدی رحمتی گفت:طبق آیین نامه انضباطی اگر فردی با محرومیت و جریمه نقدی همزمان با هم محکوم شود، پس از سپری کردن نیمی از محرومیت و پرداخت جریمه نقدی، آن فرد این حق را دارد که تقاضای تعلیق نصف محرومیت باقی مانده از رکن قضایی ارائه کند.

در مورد سید مهدی رحمتی نیز، وی یک جلسه از دو جلسه محرومیت خود را سپری کرده و پس از پرداخت 10 میلیون تومان جریمه نقدی امروز، تقاضای خود را برای تعلیق یک جلسه باقی مانده به فدراسیون ارائه داده است.

مهدی رحمتی

تعلیق محرومیت مهدی رحمتی

پس از ارائه درخواست سید مهدی رحمتی- دروازه بان مبنی بر بخشش و رفع تعلیق یک جلسه از دو جلسه محرومیت خود به کمیته انضباطی، این کمیته اعلام کرد که با توجه به اظهار ندامت و پشیمانی و همچنین پرداخت جریمه یکصد میلیون ریالی توسط این دروازه بان، یک جلسه محرومیت باقی مانده وی تا پایان فصل به حالت تعلیق در می آید و اگر تخلفی از سوی رحمتی رخ داد محرومیت وی علاوه بر اتخاذ تصمیم جدید درباره تخلفش، به اجرا گذاشته می شود.

تعلیق محرومیت مهدی رحمتی با پرداخت جریمه

برگرفته از ایلنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 53
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف