نمناک اخبارعلمی تعمیرات موبایل در مقابل چشمانتان !
دیجی کده ، تعمیر موبایل
در روزگاری هستیم که گاه از دست دادن حتی یک ثانیه از زمان برای تک تک ما می تواند خسارتی جبران ناپذیر به دنبال داشته باشد. اگر تلفن همراه شما دچار مشکل شود اولین چیزی که به ذهنتان می رسد چیست؟

 قاعدتا قبل از اینکه راهکاری مناسب پیش روی خود ببینید؛ اولین چالشهای ذهنی، انبوهی از مصائب و مشکلاتی است که بابت این مشکل بر سرتان نازل خواهد شد. از زمان و هزینه ای که باید صرف کنید و تحمل ترافیک و شلوغی شهر گرفته تا دغدغۀ نداشتن گوشی برای حداقل دو سه روز و مکافات پاک کردن اطلاعات شخصی از روی موبایل پیش از سپردن به دست تعمیرکار.

 تعمیر موبایل

 

اما دیجی دُکی تمام این مشکلات را برایتان مرتفع می کند. در راهکاری که دیجی دکی پیش رویتان می گذارد اصلا نیاز نیست که هیچ چالشی در ذهن خود ایجاد کنید. خیلی راحت مشکلی که برای موبایلتان رخ داده را در سایت دیجی دکی ثبت می کنید و با اعلام زمان و مکانی که دلخواهتان است منتظر می مانید تا در کمترین زمان ممکن کارشناسی مجرب از سوی دیجی دکی با شما تماس گرفته و نزد شما بیاید. تعمیر موبایل شما در هر مکان در هر زمان! این شعاری است که دیجی دکی بر مبنای آن شکل گرفته و با تمام وجود در راستای برآورده شدنش گام بر می دارد. از این به بعد اگر برای موبایلتان اتفاقی افتاد دیگر اولین چیزی که به ذهنتان خواهد رسید دیجی دکی خواهد بود و نه انبوهی دغدغه و چالش!

 تعمیرات موبایل

کانال تلگرام دیجی کده

 

دیجی دکی در حال حاضر تعمیرات موبایل خود را برای برندهای اپل، سامسونگ، هوآوی و سونی انجام می دهد. دریافت هزینه های مربوط به تعمیرات نیز پس از اتمام مراحل لازم و تحویل گوشی سالم به شما دریافت خواهد شد. و نکتۀ آخر اینکه هزینۀ رفت و آمد دیجی دکی برای همیشه رایگان است!
دیجی کده
 
دیجی دکی  تلاش مضاعفی دارد تا اطلاعات مفید و ارزشمندی در زمینه فناوری و دانش موبایل و زیرساخت آن به صورت روزانه در اختیار شما قرار گیرد . در  کانال تلگرام دیجی دکی می توانید اطلاعات خود را در زمینۀ تکنولوژی های روز دنیا افزایش دهید.

 

تعمیرات موبایل در مقابل چشمانتان !

تعمیرات موبایل در مقابل چشمانتان !
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 18
منبع : نمناک / ص
این مطلب مفید بود ؟ 18 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .