نمناک سرگرمیاتومبیل ویژگی های یک تعمیرگاه بنز خوب چیست؟
گاهی ترس آسیب های پیش رو سبب می شود که رانندگان از استفاده از خودروهای لوکس خودداری کنند. این در حالی است که استفاده از قطعات اورجینال هنگام انجام تعمیرات، از تمامی این مسائل کاسته، و باعث ایجاد اعتماد و لذت هنگام استفاده از خودرو می گردد.

رپورتاژ آگهی :ویژگی های یک تعمیرگاه بنز خوب

 
یکی از مشکلات بزرگ برای خودروهای به روز، به ویژه مرسدس بنز، تامین قطعات اورجینال آن هاست. بسته بندی های حاوی قطعات غیر اصلی شبیه به اورجینال، و حضور شرکت های متفرقه تولید کننده قطعات با کیفیت پایین باعث شده تا مشکلات به وجود آمده برای خودرو ها غیرقابل پیش بینی و بعضاً طول عمر تعمیرات کوتاه شده و هزینه های پرداختی برای تعمیرات خودرو در یک بازه زمانی کوتاه افزایش یابد.
چنین مسائلی برای رانندگان هر خودرویی باعث از بین رفتن لذت استفاده از آن می شود و حتی گاهی ترس آسیب های پیش رو سبب می شود که رانندگان از استفاده از خودروهای لوکس خودداری کنند. این در حالی است که استفاده از قطعات اورجینال هنگام انجام تعمیرات، از تمامی این مسائل کاسته، و باعث ایجاد اعتماد و لذت هنگام استفاده از خودرو می گردد.
البته این امر در اینجا خاتمه نیافته و تعمیرگاه های نامتعارف و متفرقه، با اقدام به استفاده از قطعات یدکی دست دوم، با شعار فریب دهنده ی کاهش هزینه ها هنگام تعمیر، باعث ایجاد خرابی های بیشتر در کوتاه مدت می شوند که این مورد را در تعمیرات خودرو های لوکس مانند تعمیرات بنز و بی ام دبلیو به کرّات مشاهده می کنیم.
البته که استفاده از چنین قطعاتی شاید در ظاهر و هنگام پرداخت هزینه باعث لبخند لحظه ای حاصل پرداخت هزینه کمتر گردد. اما حقیقت این است که استفاده از چنین قطعاتی باعث آسیب رساندن به بخش های دیگر درگیر با قطعه مذکور شده و عمر آن ها را کاهش می دهد . در نتیجه به زودی با پرداخت هزینه بیشتر مالک را مجبور به انجام تعمیرات گسترده تر و پر هزینه تر می کنند.
طبق بررسی ها مرکز خدمات مرسدس بنز اسکندریان با اقدام به واردات و تامین قطعات اورجینال هنگام تعمیرات، استفاده از تیم آموزش دیده و بروز رسانی آموزش ها از شرکت مادر، سعی در ایجاد حس اعتماد برای دارندگان خودروهای مرسدس بنز کرده است.
باید به خاطر داشت که همیشه می بایست خودرویی را برای خرید انتخاب کنیم، که توان پرداخت هزینه ی تعمیرات و سرویس های آن را در تعمیرگاه های مورد تایید، با قطعات اورجینال داشته باشیم.
البته بهتر است برای اطمینان از اصل بودن قطعات فنی مرسدس بنز، نسبت به بررسی شماره فنی، که همواره می بایست توسط تعمیرگاه بنز به شما قابل ارائه باشد، اقدام گردد که این شرط مهم برای یک مرکز خدمات خودروهای مرسدس بنز است. یکی دیگر از شروط تعمیرگاه خوب، داشتن نظم و ترتیب و محیط مناسب با احترام به مشتری است. در نتیجه به محیطی که خودروی خود را برای تعمیرات به آنجا می سپارید اهمیت دهید، محیط مناسب تر، منظم تر و با پرستیژ بیشتر، نشان دهنده احترام بیشتر به مشتری است.
تعمیرگاه مرسدس بنز اسکندریان همواره سعی کرده تا سر حد توان به مشتریان گرامی در ارائه اطلاعات، تعمیرات و ایجاد شرایط امن و راحت احترام بگذارد.

ویژگی های یک تعمیرگاه بنز خوب چیست؟

ویژگی های یک تعمیرگاه بنز خوب چیست؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .