نمناک سرگرمیاتومبیل تعمیرگاه ماشین های آینده چگونه خواهد بود؟! + تصاویر
گروه " CGI mock-up " اخیرا از طرح های جالب و دیدنی تعمیرگاه ماشین های آینده رونمایی کردند که حاوی نکات بسیار شگفت انگیزی بود!

تعمیرگاه ماشین های آینده چگونه خواهد بود؟!

امروزه با دنبال کردن خبرهای روز فناوری و تکنولوژی و مقایسه نمودن آنها با ده دهه گذشته، می توان حقایق جالبی را متوجه شد که بی شک نشان دهنده میزان پیشرفت چشمگیر صنایع مختلف می باشد که هر شخصی با داشتن تنها یک اسمارت فون و یک سرویس ارائه دهنده اینترنت می توان کارهای سختی که در ده دهه گذشته می توانستیم در چند ساعت طولانی انجام دهیم، را تنها با چند کلیک ساده انجام دهیم و کارهای روزمره را به سادگی تمام انجام دهیم.

با این حال از پر طرفدارترین صنعت های روز می توان به صنعت اتومبیل سازی اشاره نمود که اتومبیل های کاملا مفهومی در دست ساخت و رونمایی می باشد که تنها با چند کلیک می توانید مقصد را مشخص کنید و در اتومبیل استراحت کنید و اتومبیل شما با روشن بودن حالت خودران، شما را به مقصد خواهد رساند!

از این رو این اتومبیل های کاملا مفهومی نیز ممکن است دچار مشکلاتی شوند که شاید تعمیر آنها نیز توسط ماشین ها و ربات ها انجام شود و دیگر دست انسان در این زمینه دخیل نباشد. به همین دلیل گروه CGI mock-up اخیرا طرحی جالب و دیدنی را در مورد تعمیرگاه ماشین های آینده را منتشر کردند که با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

گروه " CGI mock-up " اخیرا از طرح های جالب و دیدنی خود که نشان دهنده تعمیرگاه بروز ماشین های آینده می باشد، رونمایی کردند که این تصاویر نشان دهنده خبرهای بسیار جالب هستند که اصلی ترین آنها عبارت است از ربات های تعمیرکار که می توانند ماشین های آینده را تعمیر و نگهداری نمایند!

با این حال می توان این مفهوم را به خوبی درک کرد که دیگر دست انسان در آینده در مکانیک و تعمیر اتومبیل دخیل نیست و این ربات ها هستند که می توانند ماشین های هم سان خود را تعمیر و نگهداری نمایند! همچنین می توان به بیمه اتومبیل ها اشاره کرد که ربات های موجود در تعمیرگاه می توانند مدت بیمه اتومبیل را بررسی نمایند و دیگر بدون هر گونه صف انتظاری، در چند ثانیه اتومبیل شما با بیمه تعمیر شود!

با این وجود می توان به دنیای کاملا مدرن و منحصر بفرد در سال های آینده اشاره نمود که می توانند تحولات چشمگیری را در کره زمین ایجاد نمایند و این می تواند خبر بسیار خوشایندی باشد.

تعمیرگاه های ماشین در آینده چگونه سرویس می دهند؟ + عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 0 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف