نمناک سرگرمیگوناگون تعمیر اتوبوس در حین حرکت در اتوبان کرج! + عکس
اتوبوس ، تعمیر اتوبوس
در این بخش تصویری از یک اتوبوس در اتوبان تهران-کرج را مشاهده میکنید که شخصی به طور باور نکردنی در کاپوت عقب اتوبوس مشغول رفع مشکل فنی اتوبوس در حال حرکت می باشد.
بازدید : 7,197 نفر

سفر با انواع وسایل نقلیه امکان پذیر می باشد که در بسیاری موارد اگر سفر حالت تفریحی داشته باشد و زمان و شرایط مهیا باشد افراد اتومبیل شخصی خود را برای گشت و گذار انتخاب می کنند در این میان نیز افراد زیادی هم هستند که آن را دردسر دانسته و به جای اینکه ساعت های طولانی پشت فرمان بنشینند سفر با قطار یا اتوبوس را ترجیه می دهند.
حال ممکن است در بعضی موارد بی توجهی به ریزه کاری های رانندگی در جاده و گاه رعایت نکردن اصول ایمنی هنگام رانندگی می تواند مشکلات و سوانح بسیاری را به وجود آورد که بعضآ جبران ناپذیرند و خاطره شیرین این سفر چند روزه را به کام همه اعضای خانواده تلخ کند.همانطور که در تصویر زیر میبینید در اتوبان تهران کرج شخصی به دلیل مشکل فنی اتوبوس با رفتار عجیب و خطرناکش در کاپوت عقب اتوبوس در حال حرکت نشسته است و با دست خود مشغول تعمیر می باشد تا اتوبوس به مقصد برسد. این عکس توسط یکی از راننده های جاده شکار شده است.

تعمیر اتوبوس با سرعت 110 کیلومتر

تعمیر اتوبوس در حین حرکت در اتوبان کرج! + عکس

تعمیر اتوبوس در حین حرکت در اتوبان کرج! + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 37
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 33 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف