نمناک سبک زندگیخانه داری راه حلی برای بازار کساد تعمیر لوازم خانگی
به جز تعداد محدودی از برندهای معتبر در داخل و خارج کشور بقیه تولید کنندگان فقط شعار های زیبای خدمات پس از فروش را فریاد میزنند. اما دریغ از یک نمایندگی معتبر...
بازدید : 1,028 نفر

رپورتاژ آگهی :راه حلی برای بازار کساد تعمیر لوازم خانگی

در آشفته بازار این روزهای لوازم خانگی کشورمان که از هر سو برندهای داخلی و خارجی عرصه را بر یکدیگر تنگ و تنگ تر میکنند و بسیاری میل به پایین تر آوردن قیت محصولات و استفاده از ویژگی های بازار رقابتی دارند .به جز تعداد محدودی از برندهای معتبر در داخل و خارج کشور بقیه تولید کنندگان فقط شعار های زیبای خدمات پس از فروش را فریاد میزنند.

اما دریغ از یک نمایندگی معتبر...

به گفته ایمان جهانبانویی مدیر شرکت Ipemdad و عضو سابق صنف تعمیرات لوازم خانگی، بسیاری از استفاده کنندگان محصولاتی مانند یخچال فریزر،ماشین لباسشویی،جارو برقی و... بعد از بروز اولین مشکل، که بسیاری از آنها بدیهی می باشند چرا که این محصولات مانند تمام محصولات الکترونیکی نیاز به سرویس و تعویض قطعات پس از مدتی دارند.

بعد از جست جو در سطح اینترنت و پرس و جو از دیگر کاربران در می یابند که دسترسی به نمایندگی های معتبر خدمات پس از فروش بسیاری از برندهای بعضا معتبر همچون بوش ، جنرال الکتریک،ایندزیت، آاگ و... به این سادگی ها نمی باشد، کم نیستند برندهایی که نمایندگی تعمیرات ندارند و یا اگر دارند خدمات با کیفیت ارائه نمی کنند.

به گفته مدیریت شرکت آی پی امداد پس از مشاهده مشکلات به وجود آمده برای کاربران بر آن شدیم تا مجموعه ای با هدف انجام خدمات پس از فروش برندهای معتبر داخلی و خارجی را تاسیس نماییم.شرکت آی پی امداد با 50 سال سابقه در حوزه تعمیر لوازم خانگی در سطح تهران در حال حاضر نمایندگی معتبر بسیاری از برندهای داخلی و خارجی می باشد.

شرکت آی پی امداد طی 5 سال گذشته فعالیت خود را به صورت رسمی در قالب نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای معتبر داخلی و خارجی آغاز نموده است و در سطح شهر تهران تعداد قابل توجهی مرکز رسمی تاسیس نموده است که به گفته تعداد کثیری از همشریان تهرانی این خدمات خیاله آنها را از بابت تعمیرات لوازم خانگی تا حده زیادی آسوده نموده است .

زیان مالی تصاعدی در کمین شما !!!

مشکل عمده کاربران در سطح کشور مواجه شدن با خیل عظیم تعمیرگاههای سنتی و غیر معتبر در سطح کلان شهرها می باشد که این مراکز گاها با معرفی خود به عنوان نمایندگی رسمی کسب و کار خود و محصولات کاربران را در خطر قرار می دهند .

وزارت صنعت و معدن طی 2 سال گذشته برخورد شدیدی با متخلفین این حوزه مینماید.

بشنوید از ضرر مشتریان...

مراکز نامعتبر به قطعات اصلی دسترسی ندارند و ساختار پیچیده محصولات را به خوبی نمیشناسند و با توجه به این عوامل قادر به ارائه خدمتی خواستنی به کاربران نیستند.عمده مشتریان این مراکز محبور به مراجعه به مراکز معتبر بعد از مدت کوتاهی میشوند که باعث ضرر مالی تصاعدی برای آنها می گردد.

بیشتر از 40 درصد مراجعات در زمینه تعمیر یخچال می باشد

در تمامی فصول وبه خصوص فصل گرما با تعداد فزاینده یخچال هایی رو به رو هستیم که مشکلات آنها گریبان گیر خانواده ها می گردد .خوشبختانه بسیاری از یخچال های موجود در بازار دارای کیفیت مناسب می باشند اما تمامی آنها بعد از مدتی نیاز به تماس با نمایندگی های معتبر تعمیر یخچالدارند .متخصصان شرکت ای پی امداد با داشتن نمایندگی تعداد زیادی از برندهای مختلف یخچال ، یخچال فریزرو یخچال های صنعتی به کمک خانوارهای ایرانی شتافته است .

نیاز به مشاوره دارین؟

سرویس مشاوره رایگان شرکت آپی امداد درخدمت هموطنان گرامی میباشد.ایمیل،وب سایت و تلفن های آپی امداد راههای مناسبی برای ارتباط با متخصصان تعمیرات لوازم خانگی می باشد. بسیاری از امور مربوط به تعمیرات لوازم خانگی جزیی بوده و کاربران با دریافت مشاوره رایگان قادر به رفع مشکل می باشند.

جارو برقی خراب بالای جان خانه های تمیز

جاروبرقی از جمله لوازم بسیار پرکاربرد و به نوعی عصای دست خانم های خانه دار می باشدکه بروز مشکل در آن می تواند تمامی امور مربوط به منزل را مختل کند از این رو تهیه جارو برقی از برندهای معتبر امری بسیار ضروری در جهت آسودگی تمامی اعضای خانواده می باشد و همچنین باید در نظر داشت در زمان خرید جارو برقی از وجود نمایندگی تعمیرات معتبر آن اطمینان حاصل نمایید.شرکت آپی امداد نمایندگی معتبر تعمیر جارو برقی بسیاری از برندهای معتبر بازار کشورمان می باشد .

تعمیر ماشین لباسشویی

اگر برای لوازم خانگی را به لحاظ میزان دفعات استفاده اولویت بندی نماییم ماشین لباسشویی به طور قطع در رده های بالا جای دارد.وسیله ای با داشتن قطعات خرد وریز حساس گره از کار بانوان ایرانی باز نموده است .برندهایی همچون بوش،آاگ ،جنرال الکتریک و اندزیت ماشین های لباسشویی با کیفیتی وارد بازار کشورمان نموده اند که شرکت آپی امداد نمایندگی تعمیر تمامی آنها را دارا می باشد.

سخن پایانی

سخن آخر اینکه نیاز ضروری خانوارهای ایرانی به تعمیرات با کیفیت لوازمشان غیر قابل انکار است و شرکتی همچون آپی امداد با دارا بودن متخصصان دوره دیده دارای نمایندگی معتبر برندهای قابل اعتمادی مانند بوش،جنرال الکتریک،ایندزیت ،آدمیرال، آاگ،ویرپول و ... می باشد که با خدمات با کیفیت آماده یاری رساندن به ایرانیان می باشد .

راه حلی برای بازار کساد تعمیر لوازم خانگی

راه حلی برای بازار کساد تعمیر لوازم خانگی
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از آی پی امداد / م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .