نمناک سبک زندگیبارداری و نوزاد تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی با کلم قرمز
تعیین جنسیت جنین ، تعیین جنسیت جنین به روش سنتی
تعیین جنسیت جنین بدون اینکه به سراغ روش سونوگرافی برویم با استفاده از روش های سنتی و قدیمی! با 9 روش تشخیص دهید که کودک پسر است یا دختر.

9 راه باور نکردنی برای پیش بینی و تعیین جنسیت جنین شما بدون سونوگرافی

پسر یا دختر؟ این یکی از اولین سوالاتی است که مردم از زنان باردار می پرسند، در میان سوالات معمولی دیگر ، پیش بینی جنسیت بچه سرگرم کننده است و کنجکاوی شدیدی را به همرا دارد ، به عنوان والدین، در مورد خودتان و دیگران کنجکاو می شوید شما همچنین می توانید بعضی از اتفاقات را مورد سنجش قرار دهید اما آیا می توانید جنسیت نوزادخود را به سادگی با دیدن نشانه ها و روش هایی قدیمی و بدون سونوگرافی یا هر فن آوری پزشکی دیگری پیش بینی کنید؟

جالب است بدانید که در زمان های قدیم بسیاری از زنان به رحم نگاه می کردند ، در مورد برآمدگی حاملگی صحبت نمی کنیم بلکه فرم و حالتی که رحم در وضعیت بارداری دارد منظور ماست؛ من به یاد دارم کسی از من در مورد نوع برجستگی نوزاد من پرسیده بود، اینکه بیضی شکل یا دایره ای شکل است من نمی دانم آن موضوع چطور می تواند جنسیت نوزاد را تشریح کند و چگونه از نظر پزشکی و یا منطقی اثبات می شود اما چیزهای جدی تری ،درباره حدس زدن جنسیت بچه نیز وجود دارد.

روش های تعیین جنسیت جنین

چطور مادرانمان می توانند به درستی حدس بزنند در اغلب اوقات حتی قبل از اینکه روش هایی مانند اولتراسوند وجود داشته باشد؟ یا این راز خانوادگی است که تنها در همان خانواده نگهداری می شود؟ آیا یک هنر است؟ آیا دارای نوعی از تحمل فیزیکی میباشد یا فقط یک تظاهر ساده است؟ در حالی که در زمینه پزشکی به اندازه کافی برای رفع این داستان های قدیمی، دلیل و مدرک نقض آن آورده شده، اما این داستان ها فراموش نمی شوند آیا می دانید چرا؟

خب، گاهی اوقات آنها بدون هیچ دلیلی درست پیش بینی می کنند ، اتفاقی؟ هیچ کس نمی داند اما در این بخش از نمناک چند راه جالب برای پیش بینی جنسیت نوزاد شما وجود دارد که توصیه می کنیم بخوانید و شگفت زده شوید.

راه و روش های خانگی برای تعییین جنسیت جنین

1. آزمایش مخلوط درانو (یک ماده تمیز کننده و باز کننده لوله است)

تقریبا دو قاشق غذاخوری درانو را در روی یک شیشه ادرار صبحگاهی بریزید ،منتظر واکنش شیمیایی و پر دودش بمانید اگر مخلوط قهوه ای شود، پسر است اما اگر مخلوط تغییری نکند، دختر است. در موارد خاص، مخلوط می تواند زرد یا آبی شود به دلیل مخلوط ادرار و مواد شیمیایی، اما آنچه شما از رنگ نهایی متوجه می شوید، مهم است. علاوه بر این، توصیه می شود زنان باردار از این واکنش های شیمیایی دوری کنند.

2. تعیین جنسیت جنین با تست سیر

این تست برای کسانی که از سیر نفرت دارند، مناسب نیست ؛ بوته سیر را بخورید. اگر پوست شما برای مدت طولانی بوی بدی می دهد، شما یک پسر دارید اگر شما هیچ بوی بدی نمیدهید، یعنی بچه دختر است.

تست سیر

تست سیر از روش های کاربردی برای تعیین جنسیت جنین

3.تعیین شدن جنیسیت جنین با جوش شیرین 

ادرارتان را در یک فنجان شفاف حاوی دو قاشق غذا خوری پودر بریزید اگر مخلوط مانند نوشابه گاز دار شد، پسر دارید اگر مخلوط صاف ماند به این معنی است که شما یک دختر دارید.

جوش شیرین

روش های ساده برای تعیین جنسیت جنین

4.تعیین شدن جنسیت جنین با تست کلم قرمز

آن را خرد کنید ؛ تکه هایش را در یک کاسه قرار دهید. آب جوش را در کاسه حاوی تکه های کلم قرمز ریخته، به طوری که آب تمام مواد را پوشش دهد و اجازه دهید برای 10 دقیقه بماند. آب را به یک شیشه شفاف منتقل کنید سپس کمی ادرار به آن اضافه کنید. اگر به رنگ بنفش تغییر کند یک پسر خواهید داشت اگر به رنگ صورتی تغییر کند، شما یک دختر خواهید داشت!

جنسیت جنین

تست کلم قرمز روشی ساده برای تعیین جنسیت جنین

5.تست حلقه راه ساده برای تعیین جنسیت جنین

این یک تست مورد علاقه دختران جوان است که حکمت و خردشان را از مادر بزرگ خود گرفته اند ؛ تمام چیزی که شما به انجامش نیاز دارید، این است که یک نخ را به یک حلقه وصل کنید اجازه دهید نخ به حلقه آویزان باشد و معلق بماند. می توانید از دوستتان برای کمک استفاده کنید و نخ معلق را بر بالای برآمدگی شکم شما تکان دهد ؛ اگر حلقه مانند یک آونگ حرکت کند، بچه پسر است اگر حرکت دایره ای بچرخد، بچه دختر است.

6.تست کلید مناسب برای تعیین جنسیت جنین

این کار بسیار ساده تر از آن است که آن را یک تست نامید ؛ همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که از خانواده یا دوستان مادر بچه، از خانوم باردار خود بخواهند که کلید خانه را بردارد اگر انتهای باریک کلید را بگیرد، بچه دختر است اگر او را با انتهای گردش کلید را بردارد، بچه پسر است.

تعیین جنسیت جنین در چند ماهگی

تعیین جنسیت جنین با استفاده از کلید

7.آزمون آکنه برای تعیین جنسیت جنین

گفته شده است که اگر شما یک دختر جنین داشته باشید، تمام زیبایی های شما را از بین میبرد به همین دلیل است که بعضی از زنان باردار در دوران بارداری تیره تر می شوند، پوستشان لکه دار یا پر از جوش و آکنه میشود از سوی دیگر، اگر پوست شما صاف و زیبا شود، شما یک پسر دارید.

تعیین جنسیت جنین

تشخیص جنسیت جنین با حرکات

8.روشی برای تعیین جنسیت جنین با تست مایاها 

مایا روشی برای پیش بینی جنسیت کودک است، بر اساس سن زن در دوره بارداری و سال تولد حساب می شود و اگر هر دو عدد فرد و یا زوج باشند بچه دختر است اگر عددی فرد و دیگری زوج باشد، بچه پسر است.

 

جنسیت جنین

نشانه های جنسیت جنین 

9. تقویم چینی

تعیین جنسیت جنین

تعیین جنسیت جنین با استفاده از روش تقویم چینی

در حال حاضر، این یکی کمی شبیه به سیستم مایاها است و زنان به آن قسم می خورند ؛ تقویم چینی به سن شما در دوره حاملگی و ماه حاملگی و سپس با توجه به تقویم خودش محاسبه می کنید و نتیجه به طور معمول 90% دقیق است. اینها و خیلی بیشتر از این موارد، افسانه ها یا روش های اسرارآمیز پیش بینی برای جنسیت نوزاد، بخشی از فرهنگ مناطق مختلف سراسر جهان هستند- برخی از آنها جهانی هستند، ولی برخی از آنها در فرهنگ مردمی ریشه دارند. به نظر عجیب می رسد اما اگر تست شما یک پیش بینی را درست گفته باشد، به طرز جالبی شما روش های غیرقابل توضیح پیش بینی جنسیت بچه اجدادتان را ثابت کرده اید که آیا بچه پسر یا دختر است.

تعیین جنسیت جنین

تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی 

9 روش خانگی برای تعیین جنسیت جنین و نوزاد بدون سونوگرافی

تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی با کلم قرمز
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 3020
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2474 546
نظر کاربران
فرزانه

فرزانه

بنظر من خوبه اما من هرچی علائم در جنین دختر و پسر هست دارم مثلا از ران وباسن چاق شدم اما بچه سمت راستم لگد میزنه یا از صورت لاغر شدم اما به شیرینی علاقه دارم

پاسخ دادن 189 81
۲

۲

اگه سوره یوسف رابخونی ویایااول راذکرکنی بعد نمازهای پنجگانه فرزندتان ان شاءالله پسره

پاسخ دادن 116 187
مریم

مریم

سلام.من ماه چهارم بارداری هستم .از اول تمام علاعم دختر دار بودنو داشتم.امروز رفتم سونوگرافی بچم پسره.با تمام وجودم دوسش دارم و از خدا ممنونم که سالمه

پاسخ دادن 85 20
حدیث

حدیث

همه علائمم به پسر میخورد شکمم گرد بود و از بوی شوهرم حالم بد میشد.هفته 12 هستم دکتر گفت 90 درصد دختره.خدا بهترین هدیه رو بهم داده.منتظرم تا زودتر به دنیا بیاد مونسم بشه

پاسخ دادن 45 20
سلام

سلام

هرکی از شوهرش بدش بیاد پسره؟

پاسخ دادن 52 42
نفس بانو

نفس بانو

منم بیشتر علایم دختر رو دارم ولی سونو رفتم گفتن پسره

پاسخ دادن 20 18
ح

ح

انشالا پسرههههه؟؟؟؟؟؟دختر چشه که برای پسر شدنش باید دست به دعا بشن

پاسخ دادن 228 33
فرناز

فرناز

چرا انقد پسر پسر میکنین من ارزو دارم بچم دختر بشه

پاسخ دادن 101 29
مریم

مریم

به نظر من هم هرچی خدا بخواد باید پذیرفت چون ناشکری عواقب خطرناکی دارد. من ی دختر دارم الان هم حامله ام خودم احساس میکنم دختره. متاسفانه خانواده شوهرم منتظر پسرن. من خواست خدا را می پذیرم اما حرکات آنها در من ترس و استرس به وجود میاره

پاسخ دادن 67 16
سردشت

سردشت

اخه عزيزم من دوتا دختر دارم مى خوام كه پسر بشه اين دفعه الحمدولله كه نى نى من پسره

پاسخ دادن 19 6
نرگس

نرگس

سلام خانوما برا من خیلی دعا کنید ۳ سال پیش صاحب فرزند دختری شدم که ۵ ماهگی بچه متوجه شدیم مشکل داره....الان باردارم استرس شدید و وحشدناکی دارم دعا کنید این بچه سالم باشه تا شاید اندکی درد دختر کوچولوی مظلومم از دلم کم بشه

پاسخ دادن 54 14
Farida

Farida

دقیقا منم همین وضعیت رو دارم خدا خیرشون نده که ان قد به آدم استرس وارد میکنن

پاسخ دادن 16 5
فاطمه

فاطمه

واقعا درست ميگن دختر بركت خونست مگه دختر چشه؟من از خدامه بچم دخترباشه

پاسخ دادن 131 31
Masomah heidarey

Masomah heidarey

منم زمان حاملگی دوست داشتم پسر داشته باشم ولی دختر شد دختر که نه فرشته خدا کنه یه دختر دیگه ام خدا بهم بده

پاسخ دادن 35 16
روژین

روژین

منم دوس دارم اولا سالم باشه دوما دختر الان با این حالتایی که گذاشتین پسره ...از خدا میخوام هرچی باشه سالم باشه

پاسخ دادن 19 9
عاطفه

عاطفه

دختر رحمته و پسر نعمته. دختر تو خونه صلح و صفا میاره اشتی و دوستی و مهربونی میاره. دختر عشقه.

پاسخ دادن 30 19
ححح

ححح

واسه پدر و مادر فرقی نداره بچه اول اما اکثرا دوست دارن بچه دومشون جنسیتش فرق کنه با اولی .این بنده خدا هم شاید دختر داشته .بهتره زود قضاوت نکنیم

پاسخ دادن 120 17
سمیرا

سمیرا

سلام به همگی من ی دختر 13 ساله دارم و از خدا ی پسر میخوام الانم باردارم و یک ماهمه .برای پدرومادر فرق نمیکنه بچه چی باشه ولی بهتر هم دختر داشته باشه هم پسر یعنی جنس جور باشه من از بس بهم گفتن تو نمیتونی ی پسر بیاری از خدا میخوام ی پسر بهم بده چون مادرم 5 تا دختر اورده و بهم میگن تو دخترزایی به قول مادرشوهرم بچه سالم باشه پسرباشه .الانم باید تا کی صبر کنم ببینم بچم چیه ؟

پاسخ دادن 149 52
علی

علی

سلام خداشکرخانمم بعدازچن سال حامله شده الان هم درهفته دوازدهم حاملگی است خواستم بدون ازمایش دی ان ای که دکترواسش نوشته براجنین ضرری نداره ودرچن ماهگی جنسبت معلوم میشه باسپاس

پاسخ دادن 49 44
ایمان

ایمان

یه انار کامل پاک کن و آیت الکرسی رو روش بخون بعد کامل بخورش

پاسخ دادن 51 38
افسون

افسون

خانمها هیچ نقشی تو تعیین جنسیت نوزاد ندارن این آقایون هستن که تعیین کننده جنسیت بچه هست خاننا دوتا کروموزمxxدارند که همیشه هم یکسانه ولی آقایون xyهستن این قدرت اسپرم آقایون هست که ممکنه xxباهم ترکیب بشن بچه بشه دختر یا xyترکیب بشه بچه بشه پسر

پاسخ دادن 27 11
دنیا

دنیا

به خانم هم بستگی داره اگه رحم خانم اسیدی باشه کرموزوم y رو از بین میبره پس واسه پسر شدن باید رحم خانم قلیایی باشه

پاسخ دادن 15 6
sepid

sepid

بچه باید سالم باشه و دختر باشه

پاسخ دادن 24 11
نازبانو

نازبانو

سلام به همه،
توصیه میکنم خیلی این علائم رو جدی نگیرید. من هفته 20 بارداری هستم و تازه جنسیت فرزندم رو از طریق سونوگرافی متوجه شدم. خدا به ما یه آقا پسر گل داده. الحمدلله.
اما میتونم بگم 80 درصد علائمی که من داشتم نشاندهنده دختر شدن بودند. تنها علائم پسرداری من این بود که حالم خیلی بدنمیشد و پف نکرده بودم. ولی از کند شدن رویش موهام تا ضربان 170 جنین در ماههای اول و تمایلم به خوردن میوه و مرکبات و شیرینی و خشک نشدن پوست و حتی تست حلقه و به پلهوی راست خوابیدن و .... همه نشون میداد که بچه من دختره.
بنابراین من دیگه هیچ اعتقادی به این نشونه ها ندارم.

پاسخ دادن 62 23
tayebe

tayebe

منم تمام علائم پسر رو داشتم اما نی نیم دختره.

پاسخ دادن 36 12
الیسا

الیسا

سلام عزیزان اصلا ربطی به علایم نداره هر چی خدا بخواد همونه

پاسخ دادن 38 13
النا

النا

موافقم ،علایم کیلویی چنده . فقط خدا

پاسخ دادن 33 5
ابی هستم

ابی هستم

آنکه دندان دهد نان دهد...فقط سالم باشه

پاسخ دادن 19 4
ا..س

ا..س

دخترواقعا رحمته....اون زمان قدیم بود که دوست داشتن بچشون پسر باشه که دست پدرمادرشو وقتی بزرگ شد بگیره....الانه دخترها پابه پای پسرها حتی بیشتر ازهرلحاظ درشد دارن .....

پاسخ دادن 43 14
الناز

الناز

سلام منم همه ی علایم پسر رو داشتم حتی چهار ماهگی رفتم سونو گفت پسره ولی بیست هفته که رفتم گفتن دختره منم دیگه اعتقادی به اینجورحرفاندارم همه چی دست خداست

پاسخ دادن 27 9
ساسان

ساسان

من مردم و مجردم ولی جسارت نباشه تجربه ی حرفه ایی دارم تو این بخش وخواستم بگم اگه دهانه ی رحم سمت راست باشه!بدونید و شک و تردید نکنید که بچه پسر میشه و اگر سمت چپ باشه هرفعه باردارباشند مطمیین باشند دخترزا میشند.بااحترام ب خانم ها فقط خواستم بیشتر کمک کرده باشم ازاین علم پزشکی سنتی که ازاجدادم به ارث بردم

پاسخ دادن 126 97
مرجان

مرجان

سلام منم هفته دوازدهم بارداری هستم خیلی عجله دارم ببینم نی نی گلم چیه اما چون یه پسر دارم اینو دختر میخوام یه دختر سالم و ناز

پاسخ دادن 20 8
الهام

الهام

منم توی ماه اول بارداری هستم بچه اولم پسره دوستدارم این دختر باشه ایشالا

پاسخ دادن 10 5
فاطمه

فاطمه

من یه پسرداشتم.بارداری دوم روخدا لطف کرد دوقلو بهم داد.یه دختر،یه پسر....دخترخیلی باارزشه

پاسخ دادن 21 1
مژگان

مژگان

فاطمه جان سلام. دخترم شش سال ونیمشه الان دوقلوباردارم شش ماه ونیممه علایم دوقلوهای توچی بودن؟

پاسخ دادن 27 26
زهره

زهره

من خداروشکر ی دختر سه ساله دارم الانم ۳ماهه حامله ام.انشااله اول سالم باشه واگه صلاح بود پسرباشه.تو فامیل شوهرم نسل پسر منقرض شده و عاشق پسرن

پاسخ دادن 18 16
سما

سما

سلام دوستان منم هر دو علایم دختر و پسر رو دارم مثلا صورتم جوش زده و حالم خیلی بده ولی تپل نشدم و به شور و ترشیجات علاقه دارم حلقه هم دایره میچرخه' هفته ۱۸ ام هستم جنسیت هم مشخص نشده به نظرتون جنسیت چیه?کدوم علامت مهم تره

پاسخ دادن 71 35
سما

سما

سلام من سماهستم الان هفته 22 بارداریم هست بااینکه بیشتر علایم پسرداری رو داشتم ولی بچه ام دختره . هزار مرتبه شکر سالمه. اصلا هم به علایم بارداری توجه نکنید به نظرم 90 درصد اشتباهه

پاسخ دادن 11 10
مهسا

مهسا

من ی دختر چهار ساله دارم خیلی هم دوسش دارم ولی الان تو هفته بیست و پنچ بارداری سونو گرافی بهم گفت که بچه ام دختره ولی همه بهم میگفتن که پسره من و مخصوصا همسرم دوست داشتیم پسر باشه و الان همسرم ی مقداری ناراحت

پاسخ دادن 14 15
فافا

فافا

من یه پسر دارم اما دوست دارم دومی هم پسر باشه ، بااینکه خاهر ندارم

پاسخ دادن 11 16
آرام بانو

آرام بانو

سلام مامانای خوشبخت .واسه همتون ارزوی صحت میکنم .من هفته22بارداری ام اما سونوگرافی جنسیت جنینم رو نشون نمیده همش میگن پاهاش بهم چسبونده .فقط دعا میکنم سالم باشه همش نگرانم از نظر روحی هم حالم خدب نیس واسم دعا کنید

پاسخ دادن 19 7
ناشناس

ناشناس

سلام انشالله که سلامه نگران نباش خدا بزرگه واسه مادر منم ابنجوری گفته بودن اما الان 6 ساله به دنیا اومده یه دختر شیطونیه که نگو

پاسخ دادن 14 7
تیارا

تیارا

سلام من پنج ماهه باردارم همه اطرافیان حدسشون این بود بچه ام پسره چون اصلا اخلاقم عوض نشده بود سونو دادم بچه ام دختره.خدارو صدهزاربار شکر که سالمه جنسیت مهم نییس.ایشاله که خدا به هرکی که دلش بجه میخاد بهش بده.آمین

پاسخ دادن 10 8
narges

narges

منم 3ماهه باردارم شوهرم خیلی پسر دوست داره

پاسخ دادن 22 17
معصومه

معصومه

من دوتا پسر دارم الان هم به طور نا خواسته بار دار شدم دوست دارم بچه ام دختر باشه خیلی دعا کردم خدا بهم دختر بده ماه اولم ولی خیلی عصبی وبداخلاق شدم خیلی هم گریه میکنم کمی چاق تر هم شدم یعنی بچه ام دختره

پاسخ دادن 32 22
سارا

سارا

سلام دوستان من اولین بارداریمه و سیزده هفته و سه روزم من که دوست دارم چون بچه اولمه پسر باشه البته شوهرم براش فرقی نداره میگه فقط سالم باشه

پاسخ دادن 7 6
مبینا

مبینا

سلام منم تو هفته سیزدهم بارداری هستم همه علائم پسرو دارم بچه اولمم هست شوهرم خیلی دوسداره دختر باشه بنظرتون چی هس

پاسخ دادن 14 11
زهره

زهره

سلام.من یه پسرگل وسالم دارم تازه شوهرم معلول ژنتیکیه.الانم هشت ماهمه وپسره.انشاءالله این یکی هم به لطف خدای خوب وعزیزم سالم وزیبا خوی وزیبا روباشه.فقط خدا

پاسخ دادن 14 8
محبوب

محبوب

سلام دوستان عزیز من بچه دومم هس بچه اولم دختربچه دومم اومدم تعیین جنسیت بدون سنو واقعامن ب صورت لاغرشدن وعلامت V خیلی اعتقادپیداکردم همینطورک تعیین جنسیت ازاینترنت دیدم رفتم سنوواقعادرست بودوبچم پربود

پاسخ دادن 11 17
اشراق

اشراق

قطعا همه چیز دست خداست- سوره شوری ------------ لِلَّهِ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ يَهَبُ لِمَنْ يَشَاءُ إِنَاثًا وَيَهَبُ لِمَنْ يَشَاءُ الذُّكُورَ ﴿۴۹﴾ فرمانروايى [مطلق] آسمانها و زمين از آن خداست هر چه بخواهد مى ‏آفريند به هر كس بخواهد فرزند دختر و به هركس بخواهد فرزند پسر مى‏ دهد (۴۹) أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُكْرَانًا وَإِنَاثًا وَيَجْعَلُ مَنْ يَشَاءُ عَقِيمًا إِنَّهُ عَلِيمٌ قَدِيرٌ ﴿۵۰﴾ يا آنها را پسر[ان] و دختر[انى] توام با يكديگر مى‏ گرداند و هر كه را بخواهد عقيم مى‏ سازد اوست داناى توانا (۵۰)

پاسخ دادن 46 12
لیلا

لیلا

سلام من هم یک پسر سه ساله دارم ولی زمانی که باردار بودم تمام علایم رو در خودم جستجو کردم و میدونستم که بچم 90 درصد پسره ، و دوماهگی در غربالگری که از دکتر پرسیدم ایشون بهم گفتن بله پسره خیلی خوشحال شدم جون واقعاا پسر میخواستم بچه دومم هم اگه یه روز بخوام دوست دادم که پسر باشه که جفت باشن ، ولی من شنیدم و دیدم که زرنگ بودن و جمع و جور نشستن و خوابیدن و تند کار کردن و درد کمر از نشونه های هست که خودمم داشتم و میتونه بیشتر کمک کنه که نشون بده جنین پسره،، الان کسی بوده که برعکس این گفته من با این علایم بچس دختر بوده باشه؟!

پاسخ دادن 19 24
ناشناس

ناشناس

آره.من هم سبکم،هم جمع و جور میشینم و خیلی از علایم پسر رو دارم ولی بچم دختره

پاسخ دادن 7 3
بهار

بهار

بله من دربارداری قبلیم هم زرنگ شده بودم هم کمردرد داشتم ، کلا علاعم پسر رو داشتم و همه قسم میخوردن بچم پسره اما خداروشکر صاحب دختر شدیم. الانم بارداری دومم هست و ماه اولم خیلی دلم میخواد بدونم جنسیتش چیه اما فعلا علاعمی ندارم

پاسخ دادن 5 0
رهاا

رهاا

سلام من دو ماهه باردار هستم برا من جنسیت فرقی نمیکنه فقط از خدا میخوام سالم باشه شوهرم هم بچه دختر بیشتر دوس داره.ولی چون من خودم برادر ندارم خانوادم دعا میکنن که پسر باشه.

پاسخ دادن 17 6
محمد

محمد

سلام خدا کنه مادر و بچه سالم باشن دختر با پسر بودنش فرق نمی کنه بعدش هم دست خداست جنسیت چی بشه پس زیاد فکرتون رو مشغول نکنید.محمد و نانا

پاسخ دادن 9 5
بهار

بهار

سلام .... کسی هست که علامت v داخل چشم رو امتحان کرده باشه و صحت داشته باشه؟واسه من چشم راستمه.چون من همه علایم دیگه رو 50 - 50 هم دختر و هم پسر رو دارم.حتی آزمایش کلمم یبار بنفش شد یبار قرمز...!!!! نمیدونم نی نی ام چیه حالا.خیلی دوست دارم زودتر بدونم چیه.

پاسخ دادن 40 23
نعیمه

نعیمه

سلام.... من هم علامت v تو چشم راستم بود ولی بچم دختره ....

پاسخ دادن 9 6
Mina

Mina

سلام خدمت همه ی مامانای عزیز من هفته ی سیزدهم بارداری هستم و اولین بارداری رو تجربه میکنم همسرم بشدت دوست داره بچه مون دختر باشه خانواده شوهرم هم خیلی دوست دارن دختر باشه ولی آرزوی همه ی مامانا اینه که اول سالم باشه منم فقط میخوام که در صحت و سلامت بدنیا بیاد

پاسخ دادن 16 2
سارا

سارا

سلام من الان تو هفته ی مهم بارداری ام اولین بارداریم بچه ام قلبش تشکیل نشد سقط شد الان خیلی واسه این یکی میترسم

پاسخ دادن 7 4
افسانه

افسانه

هر چه خدا خواست همان می شود!!!!!

پاسخ دادن 13 1
الناز

الناز

سلام. من تازه ازدواج كردم. دوس دارم بچم پسرباشه سالموخوشگل. چون خودمون پنج تا خاهريم ودوتا نوه داريم ك دخترن. برام دعا كنيد. خاستن ازخداعيب نيست نخاستن گناهه....

پاسخ دادن 13 3
سوگل

سوگل

انشاا.. بچتون پسره ما هم ۵تا خواهریم برادر نداریم دوتا هم نوه داریم دختر اما الان خواهرم ۷ماه بارداره و بچش پسره میدونی دختر وپسر بودن بچه فرقی نداره اما بعضی ها وقتی میبینن برادر نداری و بچت دختره حرفهایی میزنن که ناراحت میشی

پاسخ دادن 7 3
زينب

زينب

انشاءالله به حق پنج تن اول سالم باشه،بعدش خدابه همه پسربده،ماهم چهارتادختريم كه برادرنداريم،ماهم ازين حرفايي كه اطرافيان ميزنن كه شمابرادرندارين خيلي شنيديم وناراحت شديم،الان هم من خودم ٤ماهه باردارم وخيلي دوست دارم پسرباشه بخاطرخانوادم،يه بارم سونوسه ماهگي بهم گفتن به احتمال ضعيف دخترچون خيلي ريزه معلوم نبود،توروخدابرام دعاكنيد...انشاءالله خداهركي هرچي دوس داره بهش بده آمين

پاسخ دادن 8 4
محبوبه

محبوبه

سلام من هفته سيزده هستم و جنسيت بچه ام رو نمى دونم. يه پسر دارم انقدر که اطرافيانم دختر دختر مى کنن خودم جنسيت دومى واسم مهم نيست. ولى خيلى بهم استرس وارد مى کنن. برام دعا کنين.

پاسخ دادن 5 5
Maryam

Maryam

سلام. من بچه اولم دوقلو بود هر دوشم پسر. الان هم باردارم. دوست داشتم ی دختر داشته باشم. اما وقتی سونو دادم بهم گفتن پسره. اولش کمی ناراحت شدم. اما الان وقتی فکرشو میکنم. خدا رو شکر میکنم. و جز سالم بودنش هیچ چیز دیگه ای از خدا نمیخوام.

پاسخ دادن 10 4
غزاله

غزاله

سلام دوستان من دوتادخترگل5و3سالهذدارم الان ناخواسته باردارشدم نمیدونم چکارکنم واقعاموندم چیکارکنم...ازنظرمالی مشکلی ندارم فقط مشکلم اینه که شوهرم اعتیادداشته والان 6ماه بهبودی پیداکرده لطفاکمکم کنید...لطفا

پاسخ دادن 14 9
عاطفه

عاطفه

سلام ب همه مامانای عزیز من ب طور ناخواسته حامله شدم ودر شرایط خوبی هم نیستم خیلی عصبی و ناراحت هستم خیلی بهم ریختم الان احتمالا تو هفته دهم باید باشم اولین بارداری رو دارم تجربه میکنم تازه الان علاقه پیدا کردم وکنجکاو شدم ک بچم دختره یا پسر ی سری علائم دختر وی سری پسر دارم برام دختر یا پسر بودنش مهم نیست مهم اینه ک بچم سالم باشه فقط نمیدونم چرا اینقد افسرده ام و از زندگی متنفر واینکه کسی این علائم و داره برام دعا کنید امیدوارم شما هم بچه های سالمی ب دنیا بیاورید .

پاسخ دادن 12 6
محمدعلیپور

محمدعلیپور

انشااله تنش سالم باشه استرس نگیری چون بعداز زایمان افسردگی نگیریدتنها نباشیدودرجمع باشید

پاسخ دادن 6 3
ساره

ساره

موقع شیطونی لباس کار تنت میکردی که بچه داری نشی

پاسخ دادن 1 3
 آرشیدا

آرشیدا

سلام به همه مامانای گل؛ من تو هفته هجده بارداری ام، اولین بارداری رو دارم تجربه میکنم.. اصلا از پهلو چاق نشدم فقط شکمم از جلودزده بیرون، حلقه ازدواجمم دایره دایره می چرخید، علامت v توی چشم چپم دیه میشه..حالام فردا قراره برم سونو بدم.. انشاالله هرچی خدا بخواد همون میشه

پاسخ دادن 10 15
ليدا

ليدا

من ديوانه وار دلم دختر ميخواد و الان ١١هفته هستم دعا كنيد خدا يه دختر سالم و زيبا بهم بده

پاسخ دادن 11 3
سونيا

سونيا

سلام دوستان، انشالله هر چي مي خواهيد خدا بهتون بده، ولي سالم باشه . هر چي خدا بخواد، ما هيچ كاره ايم. و فقط خدا مي دارند و بس

پاسخ دادن 7 1
منا

منا

انشاله همه فرزندانی سالم و صالح به دنیا بیارن و امید که هر چی دلشون خواست باشه جنسیت و پر روزی و خوش قدم

پاسخ دادن 7 3
صبا

صبا

سلام دوستان عزیز من الان یازده هفتمه از اینک بهم بگن پچت دختره خیلی ناراحت میشم اخه پسر دوست دارم پچمم سمت چپ هستش یعنی دختره یا میتونه پسرم باشه

پاسخ دادن 23 22
یاسمین

یاسمین

سلام من هفته هجدهم بارداری هستم ..دوتا پسر گل دارم ..دوست دارم بچه ام دختر باشه ....دوست وآشنا هر کس منو میبینه میگن بجه ت پسره ...یه جورایی باور کردم اینبار هم پسر دار میشم ...البته هر چی خواست خدا باشه همون میشه ...فقط اینو میدونم تمام حالات ویاروحرکاتم مثل بارداری قبلیمه .من در هر دو بارداری صبح ها شدیدا تهوع داشتم ..والبته تنبل شده بودم مثل الان ..

پاسخ دادن 3 3
فاطمه

فاطمه

سلام منم مثل معصومه ام دوتاپسردارم الان سه ماهه باردارم دوست دارم بچه ام دخترباشه،ولي هرچه خداخواست همان ميشود توکلت علي الله

پاسخ دادن 4 2
دختر کوچولو

دختر کوچولو

خداکنه بچه هاتون هرچی شدن سالم وصالح بشن انشاالله موفق باشید دوستان

پاسخ دادن 11 2
مریم

مریم

من حامله بودم و تو 15 هفته بچه ام سقط شد پسر بود به نظر من پسر و دختر هر دو نعمت خدان هیچ فرقی ندارن خدا به هر کی نعمت داده قدرشو بدونه فقط همین

پاسخ دادن 12 2
صبا

صبا

من هفته ی هفتم بارداری هستم به ترسی علاقه ی بیشتری دارم تهوع زیاد ندارم خیلی دلم میخواد بچم پسر باشه شبانه روز دعا میکنم خدا دوتا دختر بهم داده ولی پسر هم میخوام ،نه اینکه بخوام ناشکری کنم وفرق بین دختر پسر بزارم ولی خیلی دلم میخواد بچم پسر باشه پسر بچه ها رو خیلی دوست دارم، ترو خدا برام دعا کنید،یه پسر صالح وسالم ،ای کاش میتونستم زودتر بفهمم

پاسخ دادن 11 3
نی

نی

ایی بابا یکی دختر میخاد یکی پسر.منو شوهرم دیوانه وار عاشق دختریم.ولی هفته پونزدهمم و گفتن ک پسره.خیلی ناراحتم و هی دلداری میدم خودمو.ولی بالاخره ی پسر و دختر واجبه.دلم میگه ک خ بامحبت میشه.ولی تاقبل لینک هم بدونم دختریا پسر.هیچ حسی نداشتم و ندارم.عاشق بچه هم هستم ولی نمیدونم چرا ایجوریم

پاسخ دادن 3 3
ندا

ندا

انشالاه بچتون پسره...

پاسخ دادن 3 3
Mino

Mino

سلام خدمت همه ی دوستان من هفته 16 و اولین بارداریم هست علامت v تو چشم راستم بود حالت تهوع بد داشتم بچه م اخر 4 ماه تکون خورد وزن اضافه نکردم پوستم شفاف شده و هر کی منو میبینه میگفت پسر داری، اما شوهرم دختر دوست داشت و سونوگرافی بم کفت که دخمل کوچولو دارم و خیلی خوشحالم خدایا شکرت

پاسخ دادن 7 3
نیروانا

نیروانا

سلام .من هفته چهاردهم بارداری هستم یک پسر ناز دارم و دوست دارم خدا بهم یک بچه سالم بده هر چی باشه شکرش .

پاسخ دادن 4 2
زینب

زینب

سلام منم بچه اولم پسره و وقتی باردار بودم خیلی از ترشیجات بدم میومد. شکل و قیافه ام خیلی تغییر کرده بود. مثلا تو صورتم لک افتاده بود الان هم هفته 16 بارداری مه و دو هفته بعد میرم سونواین رو هم بگم من و شوهرم تک پسر و تک دختریم بچه اولمون پسر بود حالا به دلم خورده این یکی دختره

پاسخ دادن 1 1
بهار

بهار

شوهر منم دوس داره بچمون پسر باشه اما علایم دختر رو دارم .هرچی خدا بخواد همونه .ولی ایشالا ک همیشه بچه ها سالم باشن

پاسخ دادن 0 3
عطیه

عطیه

سلام من هفته پنجم بارداری هستم از وقتی ازدواج کردم تحت رژیم برای پسردار شدن بودم دقیقا ماه پیش به هوای عید رژیم رو گذاشتم کنارو باردار شدم تقویم چینی میگه دختره برام دعا کنید زحماتم ب هدر نره خیلی اذیت شدم سره رژیم

پاسخ دادن 11 4
زینب

زینب

سلام،من رفتم سونو و گفت بچم پسره الان 18هفته و دو روزه از بارداریم.با این که علائمم به دختر میخورد ولی سونوپسر نشون داد

پاسخ دادن 4 1
مریم

مریم

من همه علائم پسر را داشتم ولی دختره. تازه خواب پسردار شدنم دیدم هنوزم باورم نمیشه که دختره

پاسخ دادن 0 2
زهرا

زهرا

دقیقا مثل من، درسته دختر و پسر میگن فرقی نداره اما من دوس داشتم بچه اولم پسر باشه، هفته پیش رفتم سونو و گقت دختره. همسرمم عاشق پسره. از هفته پیش به اینور هرجا پسربچه میبینم دلم آب میشه.از یه طرفم میفهمم که شوهرم به شدت دلش پسر میخواست اما خدا نصیبمون نکرده دارم دق میکنم.به لحاظ روحی خیلی داغون شدم

پاسخ دادن 7 6
سارا

سارا

من ی دختر نازو خوشگل دارم والا ن ناخواسته باردارم هفته هفتم بارداری آزمایش ژنتیک برای تشخیص جنسیتش دادم گه احتمال ۹۸درصد پسر بود ولی الان تو هفته ۱۷سونو انجام دادم گفتن دختره خیلی دلم میخواست جنسم جور باشه علایم هم از هر دو دارم علاقه به ترشی و شوری وزنم اضافه نشده تهوع شدید به نظرتون بچه ام چیه؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 3 5
مامی علی

مامی علی

وااااای مگه میشهههههه این همه هم هزینه میگیرن برا آزمایش؟؟؟منم آزمایش دادم پس فردا جوابش میاد الان استرس گرفتم حرفای شمارو خوندم ولی شک نکن سونوگرافی اشتباه کرده

پاسخ دادن 3 2
مریم

مریم

سلام من یه پسردارم الانم سه ماه باردارم سرپسرم هرروز صبح استفراغ میکردم هم شیرینی میخوردم هم ترشی الان فقط حالت تهوع دارم وخیلی خسته ام وخیلی هم به بو حساس شدم اصلا غذا نمیتونم بخورم ولی میوه می خورم خداکند اول سالم باشه بعدش دختر

پاسخ دادن 2 5
ناشناس

ناشناس

یه پسر دارم از خدا خواستم این دختر بشه خدا صدامو بشنوو

پاسخ دادن 4 5
شیرین

شیرین

من یه پسر دارم که عاشقشم ولی الان دوباره باردارم و سونو بهم گفت قراره صاحب یه پرنسس نانازی بشی از اون روز تا الان که تو 21 هفته هستم منتطرم زایمان کنم تا روی ماه دخترم رو ببینم .خداوند مهربون و بخاطر دادن نعمتهاش سپاسگذارم

پاسخ دادن 2 2
مهران

مهران

بچه هر چی باشه سالم باشه. من خودم خیلی دوست دارم بچه اولم دختر باشه . و انشالله تا چند روز دیگه جنسیت میوه زندگیمون معلوم میشه و هر چی باشه خدا رو شکر خواهیم کرد بخاطر سالم بودنش.

پاسخ دادن 1 0
سوگن

سوگن

سلام دوستای گلم به نظرمن چه دختر چه پسر فرقی نمیکنه مهم سالمی بودنشونه من الان 17 هفته هستم فقط میخوام بچه ام سالم باشه برام هددوتاعزیزن

پاسخ دادن 1 1
الی

الی

سلام من دیروز سونوی ان تی انجام دادم و دکتر با قطعیت گفت که دختر دختر اولم 8سالشه نمیدونم اینم خواست خدا بوده اما میخوام بگم مهمترین نشانه حاملگی دختر احساس لرز هست که از هفته های اول شروع میشه حرف vدر چشم راستمه تست جوش شیرین فس نکرد نمک رو انجام دادم هیچ واکنشی نداشت وکلم قرمز هم صورتی مایل به قرمز شد اینا واقعیت دارن.

پاسخ دادن 7 4
شیوا

شیوا

جنین دختر واقعا سمت چپ قرار دارد من چند هفته اول کسل وخوابالو بودم حتی رشد موهای دست وپام زیاد شده حرفوی درچشم راستم هست اصلا لحطه ای حالت تهوع نداشتم جدول چینی گفت دختره کلم قرمز ونمک رو امتحان کردم کلم قرمز شد نمک هم شفاف حالاتم با حاملگی اولم که اونم دختر بود خیلی فرق داشت همش هوس ترشی داشتم.ولی سونو گفت دختره نمک جدول چینی ومخصوصا کلم قرمز کاملا درسته اطمینان کنید

پاسخ دادن 1 3
راضیه 73

راضیه 73

وااااااای خیلی قشنگ و کامل بود مطلب.ممنوووووونم.من19هفتمه همه میگفتن پسره هیچکس نگفت دختر اما سونوگرافی گفت دختره.حالا من اصلا باور ندارم که دختره ، شک دارم چون سیسمونی هم میخوایم بگیریم دختر پسربودنش خیلی مهمه برام اما این مطالبو که خوندم تشخیص دادم که اره دختره.خیالم راحت شد.مرسییییییییی

پاسخ دادن 4 1
نیلو

نیلو

سلام بچه ها,من هفته هفتم بارداریم,بارداری اولمه,هم خودم هم شوهرم خیلی دختر دوس داریم,حالت تهوع دارم و چیزای ترش فقط دوس دارم و خیلی تنبل شدمو همش میخوابم,صورتمم جوش زده,حرف v تو چشم راستمه,ب همه چی ویار دارم,بنظرتون پسره یا دختر?تروخدا جواب بدین,انشالله همتون هرچی دوس دارین خدا بهتون بده و سالم باشه,هرکیم بچه دار نمیشه خدا ی بچه سالم و اون جنسی ک میخوادو بهش بده

پاسخ دادن 9 6
سعید

سعید

سلام منم امروز فهمیدم خانومم بارداره ایقد اطلاعات تو اینترنت هست ک ادم دیونه میشه خوابو خوراکو ازم گرفته همش نگرانم دعا کنید بچم سالم بدنیا بیاد راستی یادنم شد بگم خودم خیلی دوست دارم بچم دختر بشه کاشکی همیجوری بشه

پاسخ دادن 5 4
javad

javad

سلام واسه منم پسر یا دختر بودنش فرقی نمیکنه انشالا که سالم باشه ولی خانمم دوس داره پسر باشه انشالا که همه مادران بچه هاشون سالم باشه

پاسخ دادن 1 4
reza

reza

به نظر من جنسیت مهم نیست .خانمهای باردار دعا کنند که بچه شون سالم وصالح باشه

پاسخ دادن 3 0
فرشته

فرشته

سلام ب مامانای گل؛من هفته۹بارداریم مم اول خدا رو شکر میکنم ک نعمت مادر شدن و بهم داد و این حس قشنگ و بهم هدیه داده من خواهرندارم ۵تا داداش دارم با برادر زاده های پسر کلا تو خانواده ما دختر نیس همه علایم پسر رو دارم ولی عاشق دخترم باز سلامتی بچه م از جنسیتش مهمتره

پاسخ دادن 4 1
هستی

هستی

سلام به دوستای,گلم. من یه دختر 7ساله دارم.الانم تو هفته 23هستم .همه علايم پسر رو داشتم.11هفتگی رفتم گف دختره. خودم برام مهم نبود ولی دلم به حال شوهرم میسوخت چون خیلی پسر دوست داشت. هفته 18رفتم گفت پسره. از خدا خیلی ممنونم که دعاهامو مستجاب کرد

پاسخ دادن 10 2
krishna

krishna

سلام واسه آدم فرقی نداره دختر باشه یا پسر ...پسر محبت دنیاست ..دختر امانت خداست ...من دو قلو دارم یکیش پسره یکیش دختره ...همین که سالم به دنیا اومدن خودش حرفش از همه جداست....

پاسخ دادن 1 0
مهسا

مهسا

سلام .من 15ساله ک ازدواج کردم ،ی دختر ده ساله دارم ،تو این ده سال خیلی نذر و نیاز کردم ک یه جنس مخالف هم داشته باشم ..الان هفته 12بارداری هستم .و سونو ان تی دادم گفتن احتمال بیشتر بچه ات دختره..خیلی ناراحتم نه اینکه بخاطر دختر بودنش از طرز نگاه اطرافیان و شوهرم .داغونم شب و روز گریه میکنم،شوهر من دوست داشت پسر باشه.....دعا کنید خواهش میکنم

پاسخ دادن 4 2
زهرا

زهرا

هرچه دلم خواست نه آن ميشود هر چه خدا خواست همان ميشود الهي همه ني ني ها سالم باشن

پاسخ دادن 4 0
آری

آری

سلام مامانای گُل همگی مبارکه که باردار هستین. از خدا میخوام هرچی که دوس دارید بهتون هدیه کنه. عزیزان منم ۱۲هفته و دو روز بودم ۳۰م خرداد سونو چهار بعُدی دادم گفتن سالمه هیچ مشولی ندارم. و دکتر بهم گفت که بچه از ضربان قلبش دُختره دیگه نمیدونم درست حدس زدن یا نه ☺ انشالله سالمه هیچ مُشکلی نداشته باشیم خدا بزرگه اگه همسرم دوس داشت براش پسر هم میارم

پاسخ دادن 1 4
زهرا

زهرا

سلام من واسه بچه دوم حامله ام.بچه اولم پسره دوست دارم بچه دومم دختر باشه.تست چشم و کلمم نشون داده پسره.الان ۵ هفته است حامله ام.اما اگه مصلحتم این باشه که اینم پسر باشه.اشکال نداره چون خدا بهتر میدونه

پاسخ دادن 1 3
نسیم

نسیم

باسلام،به امیدبهترین لحظات در کنار نی نیاتون آ رام جان نگران نباش بچه ی اول منم همینطوربودودرهشت ماهگی سن بارداریم جنسیتش مشخص شد ومشکلی هم نداره نگران نباش امیدت که به خدا باشه هیچ اتفاق بدی نمیفته

پاسخ دادن 1 2
ناهید

ناهید

هرچی خدا بده مصلحته عزیزم فرقی نداره

پاسخ دادن 1 2
زینب

زینب

سلام من دو تا پسر دارم دوازده و چهار ساله .الان ناخواسته باردار شدم فکر کنم هفته ده بارداری باشم .دلم خیلی دختر میخواد الان به حرف v چشمام نگاه کردم پسره .از اون موقعه نشستم و بغض گرفتم .برام دعا کنید اشتباه باشه .اول سالم باشه بعد دختر .خیلی ناراحتم دعام کنید

پاسخ دادن 4 1
من

من

سلام.من خانمم سه ماه باردار بود صاحب یه دختر هستم اما دوست داشتم بچم پسر باشه برای همین عجله داشتم سونو هم رفتیم نشون نداد.اینو میگم که کسی میخواد کمک کنم.چیزی که قدیمیا میگن واقعا درسته.من حلقه برای خانمم زدم گرد چرخید شکمش گرد شده بود وقت بچه اولم زشت شده بود اما الان نه همنجور عادی بود بچه اولم خیلی تنبل بود اما الان نه. هر چی حرف مادر بزرگها میگن واقعا باید با اب طلا نوشت شک نکنید چون ما امروز چهار ماه بود ما رفتیم سونو پسر بود.خدا رو شکر فقط خواستم با نظر قدیمیا اطکینان داشته باشید.

پاسخ دادن 5 2
طناز

طناز

سلام.منم الان5هفته ست که باردارم یه دختر 4ساله دارم خیلی دوست دارم این یکی پسر باشه.البته تو زایمان اولم هم من وهم همسرم دوست داشتیم دختر باشه وخدا این فرشته زیبا رو نصیبمون کرد الانم میخام از خدا که اول سالم باشه بعدم ان شاءالله که پسر.

پاسخ دادن 2 1
نجمه

نجمه

سلام منم هفته پنجم بارداری .... چه دختر چه پسر فقط سالم و صااالح باشه همین رو فقط میخوام❤

پاسخ دادن 0 0
ندا

ندا

انقد حساسیت در مورد جنسیت باعث ایجاد استرس در مادر می شه .به جای اهمیت دادن به فال چینی و حرف قدیمی ها و آزمایش جوش شیرین و نمک و ....که من تو بچه اولم تجربه کردم غلط بودن از دوران بارداری خودتون لذت ببرید و از اینکه خدا شما رو لایق دونسته تا انسانی رو در شکم شما پرورش بده شاکرش باشید و از خدا بخواید سالم و صالح باشه و بقیه اش با خدا .به حرف اطرافیان هم اصلا اهمیت ندید چون باعث استرس در شما می شه .

پاسخ دادن 11 3
خرسند

خرسند

پسر و دختر چه فرقی میکنه،خدا به همگیمون یه بچه ی سالم بده

پاسخ دادن 1 2
مریم

مریم

من یه پسر چهار ساله دارم والان باردارم۱۴هفته ام احساس میکنم شرایطم با بارداری قبلی فرق کرده شکل v تو چشم چپمه امیدوارم سالم باشه

پاسخ دادن 1 0
عسل

عسل

انشاءالله هرکی هرچی دوس داره خدا بصحیح و سلامت بهش بده

پاسخ دادن 1 0
عسل

عسل

من حرف vتو چشم راستمه

پاسخ دادن 4 6
پارمیس

پارمیس

به نظرمن پسریادخمل هیچ فرقی نداره مهم صالم بودنشه این م درنظرداشته باشین که خیلی هادرحسرت یه انگشت بچه ان.

پاسخ دادن 0 0
م -ق

م -ق

سلا م به همه من هفته 6بارداری هستم تست کلم صورتی شدوتست نمک هم کف کرد وابری شد به نظرتون بچم چیه ؟

پاسخ دادن 12 16
زهرااا

زهرااا

من بچه اولم پسره .۵سالشه الانم تقریبا ۴ماهه باردارم.صورتم مثه اول صاف و بی لکه هیچ تغییری نکردم درست مثله حاملگی اولم.حس میکنم دختره ولی بقیه میگن پسره نمیدونم کف پای پسرمو میبینن میگن دومی هم پسره

پاسخ دادن 8 3
شیرین

شیرین

سلام به همه من هفته 14 بارداری هستم همه بهم میگن بچه ات پسره اما من عاششششششششششششق دخترم چون خودم خواهر ندارم و از مردها هم دل خوشی ندارم . اما همسرم پسر دوست داره (: چون اونم برادر نداره .اما فقط از خدا میخوام سالم خوش بخت و باهوش و موفق باشه حالا هرچی که هست مهم اینه که فرزند خوبی و قدر شناسی باشه ******این دعای من برای همه شماهاست*******

پاسخ دادن 4 2
سودا

سودا

انچه خداخواست همان میشود انچه دلم خواست نه ان میشود

پاسخ دادن 1 1
علی

علی

سلام به همه من خانومم الان ده هفت شه و یه دختر چهار ساله هم دارم و خیلی دوست دارم این بچه ام پسر باشه

پاسخ دادن 3 1
محمد

محمد

انشاله سالم باشه بعد هر چی دوست داری باشه

پاسخ دادن 0 1
ارزو

ارزو

سلام بچه ها من یه پسر خوشکل دارم الان تو شانزده هفته هستم ازخدا میخوام دخترباشه انشالله علامت vتوچشم چپم هست به نظرتون راسته علامتا شنبه باید برم سونو برام دعا کنید استرس دارم

پاسخ دادن 2 2
داریوش

داریوش

سلام.من ی پسر2ساله دارم دوباره حامله شدم تو17هفتگی رفتم سنوگفت پسرچون دوست داشتم بچم پسرباشه خیلی خوشحال شدم اماشبش کیسه ابم پاره شدمجبورشدم بچه روسقط کنم.الان2هفته که بچم سقط شده هنوزوقتی یادم میادگریه میکنم حتی خوشحالیم ی روزم طول نکشید.دعامیکنم واسه هیچکس همچین اتفاقی پیش نیاد

پاسخ دادن 1 3
نجمه

نجمه

سلام کسی میدونه که توسونگرافیNt جنسیت مشخص میشه فک کنم ۱۲ هفتمه؟؟

پاسخ دادن 4 0
شیرین

شیرین

من رفتم نگفتن چون قطعی نیست

پاسخ دادن 0 0
مستانه

مستانه

سلام سلام، من یه دختر خوشگل ۲ ساله دارم خیلیم خوشحالو راضیم و برای اینکه هردوتارو‌داشته باشم میخوام اقدام کنم برای پسردار شدن، کسی تاحالا ازین روشای تخمک گذاری و اینجور چیزا استفاده کرده؟ من خیلی تهریف دکتر مختاریانو شنیدم ولی بازم استرس دارم نمیدونم برم آزمایشگاهی یا همین روشای طبیعی

پاسخ دادن 0 0
حسین

حسین

باسلام.همه چی فقط وفقط دست خداست....

پاسخ دادن 1 0
مهدیه

مهدیه

سلام به همگی. من یه پسر تقریبا 4 ساله دارم. الانم 4 ماهه باردارم. توی بارداری اولم خیلی دوست داشتم بچه م دختر باشه اما خب حکمت خدا اینطور ایجاب نکرد و یه پسر شیطون و فوق العاده باهوش بهمون هدیه داد. اوایل بارداری دومم خیلی دوست داشتم این یکی بچه م دختر باشه اما وقتی خوب فکر میکنم میبینم خدا هر چی به ما بده هم نعمته هم رحمت و فرقی نداره پسر یا دختر بودنشون. مهم اینه سالم و صالح باشن. الان اگر خدا بهم یه دختر بده اما سالم نباشه اونوقته که حسرت بکشم. پس دوستای گلم مهم سلامتی نی نی هاتون و سلامتی خودتونه. فرزند آدم هر چی باشه صالح که باشه دستگیر خانواده ست

پاسخ دادن 1 1
مهدیه

مهدیه

سلام به همگی. دیروز رفتم سونوی NT. سن جنین 12 هفته و 2 روز بود. دکتر بهم گفت شکر خدا کاملا سالمه و به احتمال زیاد بچه ت پسره. با اینکه من اکثر علائم دختر دار بودن رو دارم. بازم خدا رو شکر که سالمه

پاسخ دادن 1 1
مهتاب

مهتاب

سلام. دوستان برای من همه علایم پسر بود .حرف V چشم راستم بود رشد موها زیاد شده بود اصلا اصلا حالت تهوع نداشتم .شکمم گرد جلو بود .زرنگتر شده بودم خوابم کم بود.قشنگ تر شدم .جدول چینی میگف پسره .نی نی سمت چپ شکم بود به سمت پهلوها لگد میزد .به سمن چپ میخوابیدم....همه علایم پسره . ولی خداروشکر دیروز رفتمو گفتن دختر باردارم و خیلی خوشحالم. به این چیزا اعتبار نکنید.فقط و فقط تست سوزنو ادرار درس نشون داد .

پاسخ دادن 9 0
مهدی

مهدی

با سلام منم دو ساله ازدواج کردم والان خانمم 9 هفتس که بارداره.من واقعیتش بچه پسر خیلی دوس دارم .ولی الان برام سالم بودنش مهمه .ایشالا که همه مادرا بچشون سالم به دنیا بیاد

پاسخ دادن 0 0
شمیم

شمیم

باسلام خدمت مامانای عزیزمنم۱۶هفته باردارم دوتادخترنازخدابهم هدیه داده والانم دوست دارم یه پسرداشته باشم نه اینکه ناشکری میکنم ازاینکه اگه دختربشه بلکه انسانه وخواسته های زیاداین هفته نوبت سونودارم هرچه خدابرام مقدرکرده شکر

پاسخ دادن 3 0
 زهرا

زهرا

خانمهای عزیزسلام.خداهیچ خونه ای روبی بچه نکنه انشالله ازهمتون خواهش میکنم بخصوص خانمهای باردار دعاکنن درحق خانمهای نازا.منم مشکل نازایی دارم انشالله آخرماه برای انتقال جنین میرم فداتون بشم من روهم دعاکنیدخواهرهای گلم

پاسخ دادن 5 2
گل

گل

هرچه دلت میخواد نمیشه باید صبرکرد وبه عاقبت خوشبین بود

پاسخ دادن 0 0
سارا

سارا

من یه پسر ۱۵ ساله دارم الان بدون تصمیم قبلی باردارم تو هفته یازدهم آرزومه دختر بشه امروز یه عالمه لباس نی نی دخترونه خریدم . دعا کنید اول سالم باشه بعد هم یه دختر چشم رنگی مثل خودم

پاسخ دادن 0 0
گلی

گلی

سلام منم تو هفته ی یازدهم بارداری هستم .بچه باید تنش سالم باشه پسر ودختر فرقی نداره.

پاسخ دادن 3 0
سحر

سحر

سلام PH5جنسیت جنین پسر یادختر

پاسخ دادن 3 5
افسون

افسون

سلام خانومامنم توماه اول بارداری هستم ان شالله ک خدا هرکی هرچی میخوادبهش بده سالمم باشه برامنم دعاکنیددوس دارم بچه م پسرباشه.بعدکسی ازشمابوده ک هنوزیک ماهش نشدکمردردبگیرمن الان تقریبایک هفته کمردرددارم وسردردببینم علائم دختر یاپسر ممنون

پاسخ دادن 1 0
افسون

افسون

سلامم ماه اول برداری و اولین بچه مه دعاکنیدبرام ک پسرباشه پسرکم دارم توخانواده منو شوهرم

پاسخ دادن 1 0
سنا

سنا

بیاین یه جایی دیگه این طرز نگاهمون به پسر و دختر رو عوض کنیم چرا بخاطر پسر دار شدن باید گریه و زاری کنیم زمانش گذشت اگه خانواده ای پسر نداشت همه دلشون می‌سوخت اون زمان پسر نان آور خانواده بود در عوض دختر فقط محکوم بود تو خونه باشه و نان خور زمانه عوض شده الان یک زن از یک مرد چیزی که کم نداره حتی بیشتر به حال پدر و مادر می رسه من خودم یه دختر دارم و الان هم باردارم و اصلا نگران جنسیت بچه نیستم چون راضیم به رضای خدا خوشحالم که شوهر فهمیده ای دارم که اونم مثل خودم فکر میکنه ان شاءالله که همه بچه ها سالم باشن و بچه خودم

پاسخ دادن 2 3
سمانه

سمانه

سلام من هفته 11 هستم بارداری دوقلو دعا کنید هم سالمباشن هم ی دخمل و هم ی پسر باشن.اسمشو ن رو بذارم کیان و کیانا..علاعم همه چی رو دارم...

پاسخ دادن 1 1
مژده

مژده

سلام من هشت ماه حامله هستم اما هیچ نفامیدم طفل من پسر اس یا دختر داکتر رفتم صد درصد نگفتن هرچی است بسیار خوش هستم اگر پسر یا دختر فرق نداره

پاسخ دادن 2 1
Hoda

Hoda

سلام ...من باردارم ..هجده هفته... ولی دیابتی ام دعا کنید که بچه سالم و زنده بیارم

پاسخ دادن 1 0
عاطفه

عاطفه

سلام به مامانای عزیز من الان تو هفته نهم هسم واسه من فرقی نداره جنسیت چی باشه ولی به خاطر شوهرم میگم خدا کنه یه پسر سالم باشه علاعم بارداری دختر رو دارم ولی با حرفایی که دیدم از شما امید وارم که علاعمم اشتباه باشه وبچم پسر باشه

پاسخ دادن 0 0
عاطفه

عاطفه

بارداری اولمه و تو هفته نهم هستم شوهرم عاشق پسره واسه من که فرقی نداره ولی به خاطر شوهرم دوس دارم پسرر باشه دعا کنید واسم

پاسخ دادن 3 2
نگار

نگار

سلام ... من 2 تا دختر دسته گل دارم . الانم ناخواسته باردارم هنوز هفته پنجمم. دلم میخواد از دو جنس هم داشته باشم. همسری هم به شدت پسر دوست داره . خدا کنه پسر باشه . حسم میگ پسره ولی علایم جفتشو دارم تقریبا . خدا کنه سالم باشه و اگه به صلاحمونه پسر

پاسخ دادن 9 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف