نمناک اخباراقتصاد تعیین قیمت خودرو به عهده سازمان حمایت خواهد بود
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از دستورالعمل نرخ گذاری خودرو با ارز مبادلاتی گفت و اینکه قیمت های محاسباتی به قیمت های تجاری نزدیک شده و احتمال حذف نرخ های...
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1391

 مشاهده قیمت روز خودرو پراید

'سید جواد تقوی با اشاره به اصلاح دستورالعمل دولت در رابطه با تکلیف خودروسازان برای پرداخت آنلاین مابه التفاوت نرخ های محاسباتی با نرخ های تجاری به صورت آنلاین به خزانه، گفت:با این دستور العمل، قیمت های محاسباتی به قیمت های تجاری نزدیک شده است و احتمال حذف نرخ های تجاری خودرو وجود دارد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص اصلاح دستورالعمل نرخ گذاری خودرو با ارز  مبادلاتی، گفت:پیش از اصلاح این دستورالعمل، قرار بر این بود که مابه التفاوت نرخ های محاسباتی و تجاری از سوی خودروسازان در فواصل زمانی مشخص به خزانه واریز شود که با اصلاح این دستور العمل، این مابه التفاوت آنلاین پرداخت خواهد شد.
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تصریح کرد:در قالب دستور العمل جدید، فاصله قیمت محاسباتی با قیمت تجاری کاهش خواهد یافت و حتی ممکن است قیمت تجاری حذف شود.
وی تاکید کرد:دستورالعمل جدید نحوه قیمت گذاری خودرو نقش مهمی در قیمتها خواهد داشت، چرا که این دستورالعمل دوزه زمانی و نحوه تغییرات قیمتی را مشخص می کند.
هیئت وزیران به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی تصویب کرد؛ در بند (2) تصویب نامه نحوه تعیین قیمت خودروهای سبک توسط شرکتهای داخلی سازنده عبارت "بلافاصله پس از دریافت وجه از خریدار" جایگزین عبارت " در دوره های سه ماهه" می شود.'
 

تعیین قیمت خودرو به عهده سازمان حمایت خواهد بود

تعیین قیمت خودرو به عهده سازمان حمایت خواهد بود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از mehrnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف