نمناک ورزشفوتبال فدراسیون فوتبال فرد خاطی در موضوع استقلال را برکنار کرد
فدراسیون فوتبال ، رئیس فدراسیون فوتبال
رئیس فدراسیون فوتبال گفت:با توجه به اتفاقاتی که برای برخی از تیم های لیگ برتری مانند استقلال و بسته شدن پنجره های نقل و انتقالات در فیفا رخ داد ، فرد خاطی از فدراسیون اخراج شد.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1395

اخراج فرد خاطی در موضوع فیفا و استقلال از فدراسیون فوتبال

چند وقتی است که بازار بدهی های تیم های لیگ برتری و مشکلات مالی با مربیان خارجی به بحثی داغ در فوتبال تبدیل شده است و مشکلاتی برای برخی از تیم های لیگ برتری ایجاد شده است به همین دلیل فدراسیون فوتبال در یک اقدام موثر افراد خاطی را در فدراسیون برکنار کرد.

رییس فدراسیون فوتبال گفت:با ایجاد کمیته ای به نام کمیته تعیین وضعیت برای بازیکنان، سعی برآن داریم تا از خطراتی که در آینده از لحاظ مالی در کمین باشگاه هاست، جلوگیری کنیم.

تصمیم جدید فدراسیون فوتبال برای حل مشکلات مالی تیم ها

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره ایجاد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، اظهار کرد:پس از بررسی های لازم به این نتیجه رسیدیم که در حال حاضر استانداردهایی که در داخل کشور، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا وجود دارد، با هم در تعارض هستند و به دنبال این هستیم که بر اساس یک استاندارد عمل کنیم.

فدراسیون فوتبال

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال

وی ادامه داد:دستورالعملی تنظیم شده تا همه باشگاه ها حق جذب هیچ بازیکن و مربی خارجی را نداشته باشند مگر این که در کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا برای پرونده های موجود حقوقی تعیین تکلیف شده و خطرات بالقوه موجود شکایت برطرف شود. برهمین اساس کمیته ای نیز برای تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال فعالیت خود را آغاز کرده که مسئولیت این کمیته بر عهده «وثوق احمدی »است و وظایف این کمیته بررسی مسائل مالی، قراردادی و اداری بازیکنان و مربیان داخلی و خارجی است که با راه اندازی آن حداقل کلیه بازیکنان خارجی قبل از مراجعه به فیفا در این کمیته حضور و نسبت به شکایت خود اقدام کنند.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه در خصوص برنامه های خود برای حضور در هیات اجرایی کمیته مسابقات فیفا، گفت :کمیته مسابقات فیفا فعالیت هایی همچون نظارت، مشاوره و کمک در بخش برگزاری کلیه مسابقات تحت نظر فیفا را انجام می دهد که بی شک با اجرای برنامه های دقیق و تجربیاتی که در زمینه فوتبال دارم، در راستای رشد و گسترش هر چه بیشتر این رشته ورزشی اقدامات موثری را انجام خواهم داد.

وی درباره تغییراتی که در کمیته بین الملل فدراسیون رخ داده است، بیان کرد:با توجه به اتفاقاتی که برای برخی از تیم های لیگ برتری مانند استقلال و بسته شدن پنجره های نقل و انتقالات در فیفا و همین طور بازیکنان خارجی و یا نقل و انتقالات شان رخ داد، تعدادی از نیروهای کمیته بین الملل تغییر کرده و فرد خاطی هم برکنار شد.

رییس فدراسیون فوتبال در پایان خاطرنشان کرد:با استفاده از نیروهای مجرب و کار آمد سعی بر آن داریم تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

فدراسیون فوتبال فرد خاطی در موضوع استقلال را برکنار کرد

فدراسیون فوتبال فرد خاطی در موضوع استقلال را برکنار کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف