نمناک سرگرمیدیدنی ها مردی که بخاطر پول بیمه تغییر جنسیت داد! + عکس
تغییر جنسیت مرد ، تغییر جنسیت از مرد به زن
یک مرد کانادایی برای صرفه جویی در پرداخت بیمه اتومبیل خود تصمیم گرفت تغییر جنسیت بدهد زیرا در کشور کانادا هزینه پرداخت بیمه خانم ها کمتر از آقایان می باشد.

تغییر جنسیت مردی برای پرداخت بیمه

پس از خرید اتومبیل یکی از اصلی ترین کارهایی که باید انجام دهیم،بیمه کردن آن می باشد تا از آسیب های جدی که می توانند باعث خسارت رساندن به ما شوند جلوگیری نماییم.

هزینه بیمه ها نسبت به خدمات رسانی آنها بسیار کم است.اما با این وجود شهروند کانادایی برای عدم پرداخت آن دست به کاری عجیب زد که پس از انتشار حقایق آن در رسانه ها و صفحات مجازی باعث شوکه کننده تعداد زیادی از کاربران شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

یک مرد کانادایی برای اینکه در پرداخت بیمه اتومبیل خود 1000 دلار صرفه جویی کند،تصمیم به تغییر جنسیت گرفت.وی پس از خریدن یکی از اتومبیل ها جدید برنهای معروف،باید هزینه بسیار زیادی می پرداخت که برای عدم پرداخت تمام این هزینه،تصمیم به تغییر جنسیت گرفت تا در پرداخت بیمه هزینه کمتری کند.

تغییر جنسیت از مرد به زن

مردی که برای پرداخت بیمه تغییر جنسیت داد 

یکی از قوانین پرداخت بیمه در کشور کاندا،این است که قیمت پرداخت بیمه رانندگان آقا بیشتر از خانم ها است و خانم ها نمی بایست هزینه ایی برابر با آقایان بپردازند.

وی گویی از این قانون اطلاعی نداشته و بطور ناگهانی از منشی بیمه پرسیده بود که آیا میزان بیمه اقایان و خانم ها یکسان است؟!منشی نیز در پاسخ به وی گفته بود که حق پرداخت بیمه خانم ها در طی سال نسبت به آقایان 1100 دلار کمتر است.

پس از شنیدن این خبر وی اینگونه فکر کرده بود:من زمانیکه متوجه این تفاوت شدم،باعث عصبانیتم شد و با خودم تصمیم گرفتم تا کاری انجام دهم تا سالانه 1100 دلار به بیمه نپردازم.بنابراین تصمیم گرفتم تا جنسیت خود را تغییر دهم تا همانند خانم ها در پرداخت بیمه سالانه 1100 دلار سود نمایم و مجبور به پرداخت آن نباشم.

این واقعا اتفاق بسیار عجیبی است که می تواند منجر به شوکه شدن هر شخصی شود که وی تنها به علت عدم پرداخت حق بیمه بیشتر نسبت به خانم ها،تغییر جنسیت داد.

پس از گذشت مدتی از گرفتن کارت بیمه با جنسیت زن،به نزد پزشک بیمه رفت و بطور تصادفی متوجه شد که به پزشک خود گفته است که وی خانم است.این یک اتفاق شوکه کننده می باشد.

این شهروند کاندایی که کاملا آقا است اما به صورت قانونی در شرکت بیمه ای که مشغول به کار است دارای جنسیت خانم است.

با این وجود وی باید نسبت به کار خود که خلاف قانون کانادا است،باید پاسخگو باشد.

تغییر جنسیت مرد به علت پرداخت بیمه اتومبیل

مردی که بخاطر پول بیمه تغییر جنسیت داد! + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
سمیرا

سمیرا

اه اه اه زن باید گل یاس باشه لابد بو میداده کار خوبی کرد به نظر من زن باید تمیز باشه پیش شوهری

پاسخ دادن 0 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف