نمناک سرگرمیگوناگون تغییر زبان پسر جوان بعد از سه روز کما! + عکس
زبان ، تغییر زبان
جوانی که هنگام بازی فوتبال دچار ضربه مغزی شده بود پس از سه روز کما به زبان اسپانیایی صحبت کرد موجب حیرت پزشکان شد.

صحبت کردن این جوان پس از سه روز کما به زبان اسپانیایی

 کما واکنشی به یک حادثه است که برای بدن فرد اتفاق افتاده است مثل یک ضربه شدید و سخت به سر که باعث ایجاد شوک عصبی شده است که ممکن است بعد از آن فرد وارد اتفاقات تازه ای در زندگی شود مثل جوانی که هنگام بازی فوتبال دچاره ضربه مغزی شده بود و پس از سه روز کما به زبان اسپانیایی صحبت کرد و موجب حیرت پزشکان شد. 
برخی از افرادی که در جهان به علت ضربات مغزی به کُما می روند ، ناخودآگاه به زبانی جدید صحبت می کنند.
 
بعد از کما

جوانی در آمریکا پس از 3 روز کُما به هوش آمد و پزشکان معالج ناگهان متوجه شدند که این جوان زبان انگلیسی را فراموش کرده است، و زبان اسپانیایی را همچون زبان مادری صحبت می کند.

روبن نْسِمو 16 ساله که در شهر میامی در شرق ایالت فلوریدا آمریکا زندگی می کند، هنگام بازی فوتبال دچار ضربۀ مغزی می شود و به زمین می افتد.
والدین روبن می گویند که پسرشان دروازه بان بود و تاکنون هیچگاه به زبان اسپانیایی صحبت نکرده است ولی دوستانی دارد که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند.
روبن در مصاحبه های مطبوعاتی خود گفت که شاید صحبت کردنش به زبان اسپانیایی به دلیل داشتن دوستانی باشد که به این زبان صحبت می کنند.
روبن اعلام کرد که بار دیگر شروع به یادگرفتن زبان مادریش یعنی زبان انگلیسی کرده است!
مرکز تحقیقات آسیب های مغزی آمریکا اعلام کرد که نوع ضربۀ وارده به مغز روبن می تواند تأثیرات کوتاه و بلند مدتی در توانائی زبان آموزی بگذارد و شاید فرد مصدوم زبان مادری خود را فراموش کند.

تغییر زبان پسر جوان بعد از سه روز کما! + عکس

تغییر زبان پسر جوان بعد از سه روز کما! + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف