نمناک ورزشفوتبال گل محمدی سرمربی اکسین البرز شد
سرمربی اکسین البرز ، فیروز کریمی
یحیی گل محمدی رسما سرمربی اکسین البرز شد, به این ترتیب 60 درصد از تیم های دسته اولی در کادرفنی خور تغییر ایجاد کردند که رکورد محسوب میشود.
تاریخ انتشار : 7 دی 1395

یحیی گل محمدی سرمربی تیم اکسین البرز

پس از کسب نتایج ضعیف فیروز کریمی و با هدف لیگ برتری شدن اکسین با نظر مسئولان این باشگاه طی جلساتی که روزهای اخیر برگزار شد و با نظر اعضای هیات مدیره یحیی گل محمدی رسما هدایت طلایی پوشان البرزی را بر عهده گرفت.

با انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید اکسین البرز درصد تغییرات در کادر فنی تیم های دسته اولی بیش از فصل گذشته شد.

سرمربی اکسین البرز

گل محمدی سرمربی اکسین البرز

فصل گذشته و در حالی که رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور با حضور 20 تیم برگزار می شود 12 تیم در جریان بازی ها دست به تغییر در کادر فنی خود زدند. بماند که در برخی از تیم ها تغییر مربی بیش از یک بار اتفاق افتاد اما این میزان تغییرات بدین معنی بود که 60 درصد از تیم های حاضر در مسابقات برای عبور از بحران مربی خود را عوض کردند.


اما این فصل در حالی که تعداد تیم های حاضر در لیگ یک به 18تیم کاهش یافته و تنها دور رفت بازی ها سپری شده 11 تیم مربیان ابتدای فصل خود را در اختیار ندارند و این نشانگر تغییرات 61 درصدی در کادر فنی تیم های دسته اولی است.


شک نکنید با شروع دور برگشت بازی ها باز هم شاهد تغییر در کادر فنی تیم ها خواهیم بود و محتمل است میزان تغییرات به 70 و حتی 80 درصد هم برسد. در این صورت میزان تغییرات در کادر فنی تیم های دسته اولی قابل ثبت در گینس خواهد بود چرا که هیچ لیگی را در حال حاضر هم نمی توان پیدا کرد که با گذشت نیم فصل 61 درصد از مربیانش تغییر کرده باشند.


و اما تیم هایی که درکادرفنی خود تغییر به وجود آمده است عبارتند از:

1-نساجی
2-راه آهن
3-بادران تهران
4-اکسین البرز
5-مس رفسنجان
6-ایرانجوان بوشهر
7-نفت مسجد سلیمان
8-خیبر خرم آباد
9-فولاد یزد
10-فجر سپاسی شیراز
11-استقلال اهواز
 

گل محمدی سرمربی اکسین البرز شد

گل محمدی سرمربی اکسین البرز شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف