نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون تغییر دیوار به دیوار پس از شکستن پای گوهر خیراندیش
دیوار به دیوار ، فیلمنامه دیوار به دیوار
فیلمنامه سریال دیوار به دیوار به دلیل شکستگی پای گوهر خیراندیش در این سریال با تغییراتی همراه بود.
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396
بازدید : 5,158 نفر

فیلمنامه دیوار به دیوار تغییر کرد

گوهر خیراندیش هنرمند توانای کشورمان در فیلمبرداری سریال دیوار به دیوار دچار مصدومیت و شکستگی از ناحیه پا شد که خوشبختانه با انجام جراحی وضعیت این هنرمند روبه بهبود است ، اما شکستگی پا هم سبب عقب نشینی گوهر خیراندیش از ادامه بازی در سریال دیوار به دیوار نشد و این هنرمند با وجود شکستگی پا به ایفای نقش در ادامه سریال خواهد پرداخت.

تغییر در متن دیوار به دیوار بخاطر مصدومیت گوهر خیراندیش

نویسنده «دیوار به دیوار» بیان کرد که متن این کار نفس به نفس و دیوار به دیوار ساخت سریال جلو می رود.
خشایار الوند درباره نگارش فیلمنامه «دیوار به دیوار» که همزمان با سریال جلو می رود، گفت:متن ما هم دیوار به دیوار سریال جلو می رود و حتی گاهی متن را که تمام می کنم همان روز به ضبط و تصویربرداری می رسد.
وی ادامه داد:طبیعت سریال هایی مشابه «دیوار به دیوار» همین است که ما نفس به نفس متن جلو می رویم با این حال یک دلیل این کار هم وسواسی است که نسبت به متن وجود دارد.
نویسنده سریال «پایتخت» درباره حضور گوهر خیراندیش در ادامه سریال «دیوار به دیوار» اظهار کرد:به دلیل مساله ای که برای پای وی به وجود آمد ما چند روزی سکانس های این بازیگر را نگرفتیم و قرار است ادامه حضور او به این شکل باشد که با پای گچ گرفته به سریال بیاید و در کار هم پای شخصیت مهری می شکند. خوشبختانه او هم کار را دوست دارد و هم بازیگر باغیرتی است و دوست داشت روز گذشته 29 فروردین با عصا هم که شده سر کار بیاید.

 دیوار به دیوار

سریال دیوار به دیوار با بازی گوهر خیراندیش

وی در پایان درباره زمان اتمام نگارش فیلمنامه توضیح داد:همانطور که گفته شد چنین کارهایی همزمان پیش می رود. ما در زمان ساخت شب های برره صبح متن می نوشتیم و شب آن را پخش می کردیم. اکنون هم فکر می کنم نگارش متن فیلمنامه «دیوار به دیوار» تا یک هفته مانده به قسمت پایانی به اتمام برسد.
سریال «دیوار به دیوار» به کارگردانی سامان مقدم این شب ها از شبکه سه سیما روی آنتن می رود و بازیگرانی چون اشپیتیم آرفی، فرهاد آییش ، ویشکا آسایش، همایون ارشادی، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، حسن زارعی، علی شادمان، مجید شهریاری، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، سام نوری، مهوش وقاری و... بازی می کنند.

تغییر دیوار به دیوار پس از شکستن پای گوهر خیراندیش

تغییر دیوار به دیوار پس از شکستن پای گوهر خیراندیش
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف