نمناک اخبار رای نتیجه بازی ایران و عراق صادر شد
بازیکن دوپینگی عراق ، بازی ایران
بازی تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در جام ملت های آسیا 2015 به سود عراق به پایان رسید و این درحالی است که مسئولان پیگیر شکایت در خصوص دوپینگی بودن بازیکن عراق برای تغییر نتیجه بازی به سود ایران بودند.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1393
بازدید : 13,655 نفر

حکم نهایی جلسه کمیته انضباطی ای اف سی اعلام شد و بنابر این حکم اعتراض ایران به بازیکن عراق و تغییر نتیجه پذیرفته نشد.
بنابر این تیم های ملی عراق و کره جنوبی بازی نیمه نهایی را در سیدنی استرالیا برگزار خواهند کرد.

مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به صورت رسمی اعلام کردند که با درخواست ایران مبنی بر بازی غیرقانونی عبدالزهرا بازیکن عراق مخالفت شده است. در این نامه هیچ جزئیاتی عنوان نشده است.

متن نامه ارسال شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا که از سوی کمیته انضباطی رقابت های جام ملت های آسیا اعلام شده است، به شرح زیر است:
«تصمیمات اتخاذ شده در کمیته انضباطی AFC در سیدنی استرالیا مورخ 25 ژانویه (5 بهمن ماه) در مورد پرونده اعتراض فدراسیون فوتبال ایران در مورد ماده 6-11 قوانین مسابقات جام ملت های آسیا که شامل عدم صلاحیت بازیکن عراق طبق ماده 55 قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، بدین شرح است که اعتراضی که از سوی فدراسیون فوتبال ایران نسبت به صلاحیت بازیکن تیم ملی عراق (علا عبدالزهرا) به خاطر حضور در دیدار ایران و عراق در 23 ژانویه (3 بهمن) صورت گرفته، این پرونده غیر قابل قبول دانسته و مختومه اعلام می شود».

رای نتیجه بازی ایران و عراق صادر شد

رای نتیجه بازی ایران و عراق صادر شد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 231
برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 198 33
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف